GÜZELLİK

Saçınız İçin En Doğal Bakım: Garage Organics

Türkiye’nin ilk kuaför çıkışlı saç bakım markası Garage Organics, saça sağlığını geri kazandıran ürün formülleri ile son dönemde güzellik alanında revaçta olan doğallık trendinin öncü markalarından olmayı başarıyor.
Reading time 3 minutes

Ahmet Çoban ve ekibi tarafından Garage Hair Repair Studio bünyesinde ilk olarak kullanımına başlanan Garage Organics ürünleri tasarlanırken sadece saçın gerçek ihtiyaçlarına odaklanılmış ve salon bünyesinde tüm formüller denenerek optimize edilmiş. Garage Organics serisi, alışılagelmiş tüm markaların aksine saç bakımı sürecini; kesim, boyama vb. gibi işlemlerin öncesinden başlatarak saçı tüm bu uygulamalara güçlendirerek hazırlamayı amaçlıyor. Böylece saçların tüm işlemlerden daha az zarar görmesi hedefleniyor. İsminden de anlaşılacağı gibi bu ürün serisi Ahmet Çoban’ın saç tasarım vizyonuna uygun olarak saçınızı tamir etmek ve doğal olarak saçınızın en iyi versiyonuna sahip olmanız için özel olarak tasarlanmış. Garage Organics ürünleri Cosmos Organic, EcoCert ve ETKO sertifika şartlarına uygun olarak çalışan etik, sürdürülebilir ve doğaya saygılı üreticilerle birlikte geliştiriliyor.

Ünlü kuaför Ahmet Çoban markasını için heyecanını “Saçlarınızın çocukluğunuzdan gelen sağlıklı ışıltısını geri kazanması için kimyasallardan arındırılmış saf ürünler kullanmak gerekir. Bu doğallığa çok önem veren bir ekip olarak biz ihtiyaçlarımızı tam manada karşılayan bir markanın uzun zamandır arayışı içerisindeydik. Birçok ürün denedik ama ya güvendiğimiz organik ürün sertifikalarını bulamadık ya da istediğimiz performansı yakalayamadık. Bu aşamada en iyi çözüm tüm deneyimlerimizi ve bilgi birikimimizi harmanlayarak elimizi taşın altına sokmak ve kendi ürün serilerimizi yaratmaktı. Garage Organics ürünlerini öncelikle çok sevilen salonlarımızda denedik, biz de müşterilerimiz de çok memnun kaldık. Sosyal medyada da geniş kitlelerin takdirini almak bizim için önemli bir onay oldu. Ayrıca tam da içimize sinen, global prestije sahip organik ürün sertifikalarını alma mutluluğunu yaşadık. Böylece Garage Organics ürünlerini kendi salonlarımızın sınırlarından çıkartıp saç ve vücut bakımında sağlıklı ürünler tercih eden herkesle paylaşmak istedik. Türkiye’nin ilk kuaför çıkışlı, organik markasını yaratmanın heyecanını bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederiz.” sözleriyle ifade ediyor.

Saç serumu, balm maske, şampuan ve durulanmayan saç kremi gibi sağlıklı saçın tüm ihtiyaçları düşünülerek oluşturulan seri, kimyasallardan uzak bitkisel formülleri ile tüm ailenin kullanımı için uygun. Ayrıca saç ile saç derisindeki problemlerin giderilmesine de yardımcı oluyor. Garage Organics ürünlerine Garage Hair Repair Studio şubelerinin yanı sıra garageorganics.com online alışveriş sitesinden, Beymen Mağazaları’ndan ve seçkin eczanelerden ulaşmak mümkün.

 

Tags

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler