LIFESTYLE

Kilolarca İyilik Projesi

Mövenpick Hotel Istanbul, “Kilolarca İyilik” adını verdiği sosyal sorumluluk projesi ile Gaziantep Yığmatepe İlkokulu öğrencilerini destekliyor.
Reading time 1 minutes

Dünya üzerindeki 30’dan fazla Mövenpick otelinin katılacağı proje 1-15 Eylül 2018 tarihleri arasında düzenlenecek. Mövenpick Hotel Istanbul, “Kilolarca İyilik” sosyal sorumluluk projesi ile otel misafirlerini ve yerel sakinleri, ihtiyaç sahiplerine en az bir kilo giyecek ve eğitim malzemesi yardımında bulunma çağrısında bulunuyor.

Mövenpick Hotels Resorts’un 2015 yılında başlattığı ve 5 Eylül BM Uluslararası Yardımseverlik Günü kapsamında gerçekleştirilecek olan kampanya süresince tüm Mövenpick otelleri çocuklar öncelikli olmak üzere destek vereceği kurumun ihtiyaçlarına göre yardım toplayacak. Ziyaretçiler ve misafirler, Mövenpick Hotel lobilerde kurulacak olan stantları ziyaret edecek yardımda bulunabilecekler. Ayrıca “Kilolarca İyilik” projesinden desteklerini esirgemeyen herkese Mövenpick dondurması ikram edilecek. Mövenpick Hotel Istanbul’da toplanan kıyafet ve okul gereçleri ise Gaziantep Şahinbey’de bulunan Yığmetepe İlkokulun’daki 25 öğrenciye gönderilecek. Geçtiğimiz yıl yine aynı proje kapsamında ciddi başarılar elde eden ve yaklaşık olarak 8500 kilo yardım toplayan Mövenpick Hotel, bu yıl malzeme kilosunun artmasını bekliyor.

Katılımcı oteller ve destek verilecek kurumların listesini görmek için www.movenpick.com/akiloofkindness adresini ziyaret edebilirsiniz.

/

Tags

sosyal-sorumluluk

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler