MODA

adL+Cengiz Abazoğlu Defilesi

14.kez bir araya gelen adL ve Cengiz Abazoğlu hafızalardan silinmeyecek bir şova imza attı.
Reading time 2 minutes

adL+Cengiz Abazoğlu Sonbahar-Kış defilesi Çırağan Palace Kempinski İstanbul’da gerçekleşti. Türkiye’nin en ünlü modelleri Çağla Şikel, Özge Ulusoy ve Ezgi Avcı’nın yürüdüğü podyumda bir de sürpriz bir isim vardı. Güzelliğiyle ve sesiyle büyüleyen Defne Samyeli, seslendirdiği “Strong Enough” şarkısı ile davetlilere eşsiz dakikalar yaşattı. Defileyi izleyenler arasında Deren Talu, Demet Şener, Pelin Akil gibi ünlü isimlerin yanı sıra cemiyet hayatından da pek çok isim vardı.

adL+Cengiz Abazoğlu defilesi için sahne 15 tır malzeme kullanılarak yeniden inşa edildi. Ayrıca barış işretinden ilham alınarak hazırlanan sahne tasarımında dünya yıldızlarının da kullandığı videowall’lara yer verildi. Aurascopeproject’in sahibi koordinatör Zehra Moler önderliğinde ve Uğurhan Akdeniz Set&Show direktörlüğünde hazırlanan muhteşem şova katılım 1200 kişiyi aştı.

Hazırladığı her koleksiyon ile beğenilerin odak noktası olan Cengiz Abazoğlu, bir kez daha övgüleri topladı.Yeni sezon için adL ekibiyle 14.kez bir araya gelen Abazoğlu, hazırladığı 115 parçalık bir Sonbahar-Kış koleksiyonunda dönem kadınlarının zarafetinden, özgüveninden ve şıklığından ilham alıyor. Payetlerin, dantellerin, kreplerin, gabardinlerin ve çelik örmeler ile kabanlık kumaşların sıklıkla kullanıldığı koleksiyonda, 70’ler ve 90’ların hit lokları stilize edilmiş. Ayrıca koleksiyon günün her saatinde tervih edilebilecek ispanyol paça, dar paça ve kalem formda garnili pantolonlar, elbiseler, abiyeler, tulumlar ve trikolarıyla stil sahibi kadınların kalbini fethedecek.

/

Tags

defile

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler