MODA

Amerika'nın yeni gününde şıklık geçidi

Amerika'da siyasi dengelerin değiştiği bu önemli günde birbirinden şık isimler dikkatimizi çekti.
Reading time 2 minutes

Amerika şu günlerde tarihi bir döneme giriş yapıyor. Donald Trump’ın koltuktan çekilmesiyle Joe Biden artık yeni Amerika Birleşik Devletleri Başkanı olarak Beyaz Saray’da göreve başlayacak. Biden’ın göreve başlama töreni ise Amerika için gelecekte çok konuşulacak görüntülere sahne oldu. Eski başkanlar ve eşleri de törende yerini aldı. Hilary Clinton, Bill Clinton, Michele Obama ve Baracak Obama, Amerika’nın yeni başkanını karşılama törenine katıldı. Lady Gaga ve Jennifer Lopez ise birbirinden şık görünümleriyle törende yerlerini aldılar. 

Lady Gaga 'nın ilk görünümü Givenchy'den. Amerika'nin yeni başlangıçlara yolculuğunu simgeleyen beyaz rengi ile Lady Gaga harika görünüyor. Şarkıcı Amerika'nın milli marşını seslendirdi.

/

Beyaz giyerek sembolik bir mesaj vermek isteyen diğer isim ise Jennifer Lopez. "The Land is Your Land" ve "America The Beautiful" şarkılarını seslendiren şarkıcı baştan aşağı Chanel bir görünüm tercih ediyor. 

/

Aynı günün erken saatlerinde Givenchy ile gördüğümüz Gaga, şimdi karşımıza Shiaparelli Haute Couture elbisesi ile çıkıyor. Daniel Roseberry tarafından tasarlanan elbise, kırmızı saten eteği ve altın rengi güvercin broşu ile yine umut ve barış dolu bir Amerika'yı simgeliyor.

Amerika'nın yeni başkanını kutlayan bir diğer isim ise Katy Perry. Havai fişekler arasında "Fireworks" adlı şarkısını seslendiren şarkıcı Thom Browne tasarımı bir elbise tercih etti. 

Tags

katy-perry
ladyg-gaga

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler