MODA

Calvin Klein aşığı ünlü kız kardeşlerden yeni kampanya

Bundan yedi ay önce #MyCalvins kampanyasında bir araya gelen Kardashian-Jenner klanını tekrar Calvin Klein kampanyası için kamera karşısına geçti.
Reading time 1 minutes

Her yaptıkları olay olan Kylie Jenner, Kendall Jenner, Kim Kardashian, Kourtney Kardashian ve Khloe Kardashian kardeşler, geçtiğimiz Ocak ayında yer aldıkları Calvin Klein kampanyasıyla oldukça konuşulmuş reklam kampanyası görselleri dijital medyayı doldurmuştu.

Yeni kampanya ise dün itibariyle lanse edildi.

Raf Simons'un Kardashian-Jenner klanına olan tutkusu ise artık saklanmıyor belli ki. Calvin Klein'ın 2018 Sonbahar koleksiyonundaki iç çamaşırlarının ve jean parçaların Kardashian-Jenner kardeşlerin üzerindeki ihtişamına şahit olduğumuz bu yeni kampanya çekiminin fotoğrafları Willy Vanderperre'e emanet.

#MyCalvins kampanyasında “Never Have I Ever” oyununu oynayan kız kardeşler şimdi ise “Telephone” oyununu oynuyorlar. Dikkatimize çarpan en büyük unsur ise ilk kampanyada Kylie Stormi'ye hamileydi ve battaniye ile karnını saklamaya çalışmıştı ama şimdi ablası Khloé'nin hamileliği söz konusu ve Kylie'den daha cesur olduğu konuşuluyor.

/
Fall 2018 CALVIN KLEIN UNDERWEAR & JEANS: Telephone Game
Fall 2018 CALVIN KLEIN UNDERWEAR & JEANS

Tags

raf-simons
kylie-jenner
kourtney-kardashian
kim-kardashian
kardashian-jenner
khloe-kardashian
kendall-jenner
calvin-klein

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler