MODA

Canlı: Michael Kors 2020 İlkbahar-Yaz

New York Moda Haftası’nın kapanış defilelerinden birini gerçekleştirecek Michael Kors, 2020 İlkbahar-Yaz defilesi canlı yayında burada!
Reading time 1 minutes

New York Moda Haftası tam gaz devam ederken maratonun son gününde son defilelerden birini ise Michael Kors gerçekleştiriyor olacak. Michael Kors, 2020 İlkbahar-Yaz koleksiyonunun sergileneceği defile, aynı zamanda Michael Kors’un geçmişine gitmemizi sağlayacak sürprizlere de sahip olacak. 

Moda Haftası Maratonu’na sıkı hazırlanan markalar ve tasarımcılar takipçilerini şaşırtmayı seviyor. Daha önceleri de minik sürprizlerle moda haftasını renklendiren markalara Michael Kors’ta katılıyor. 11 Eylül Çarşamba günü Türkiye saatiyle 17:00’de gerçekleşecek defilede marka bu yıl tasarımcının yıllar boyu süren kariyerini anlatan "Michael Kors: A Portrait" isimli, birkaç gün önce yayınlanan kısa filmi de özel gösterim yapacak. Grammy ödüllü Alison Chemich'in yönetmenliğini yaptığı bu filmde, Michael Kors, ilham aldığı kökenlerini, tasarım felsefesini, favori moda anları ve daha fazlasını anlatıyor.

11 Eylül Çarşamba günü gerçekleşecek defileyi aşağıdan canlı olarak izleyebilirsiniz.

Tags

michael-kors
i̇lkbahar-yaz

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler