Dolce&Gabbana'nın uzun yıllar konuşulacak 4 gözlük modeli - L'Officiel
MODA

Dolce&Gabbana'nın uzun yıllar konuşulacak 4 gözlük modeli

İkonik gözlüklerin markası Dolce&Gabbana'nın dört yıldızını görmek ister misiniz?
Reading time 2 minutes

Gözlük, moda dünyasındaki binbir çeşit üründen ayrı bir yere sahip... Eskiden sağlık amaçlı, ihtiyaç için kullanılan bu aksesuarlar, şu anda “iyi hissettirme” amaçlı ve binbir renk ve seçenekle hayat buluyor. Dolce&Gabbana'da bu amaca hizmet eden maksimize edilmiş modelleri ile her sezona damga vurmasıyla tanınıyor. Bu ve gelecek sezonda tüm koleksiyondan sıyrılmış, defilelerin baş kahramanları olan dört modeli sizler için derledik.

CRYSTAL
Markanın Logomania akımına ayak uydurmuş gözlük modelinde, D ve G harfleri gözlük profilini oluşturuyor. Aynı zamanda kristal kaplama çerçevesi ve altın rengi aynalı lensleri mükemmel bir ahenk sunuyor. Rihanna'nın favori modeli arasında olduğunu bildiğimiz bu model hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

/

GRAFFITI
2018 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda yer alan #DGGraffiti güneş gözlükleri koleksiyonu 6 modelden oluşuyor. Ve markanın sokak kültürüne ve modasına yakınlığını temsilen hayat buluyor. Koleksiyon içerisinde bulunan DG4321F modeli, güçlü ve ayakları yere basan Dolce&Gabbana kadınları için yaratıldığını anlatırcasına, “Girls Club” sloganıyla dikkat çekiyor.

/

I LOVE MAIOLICA
Maiolica, Rönesans'ta yaygınlaşmış ve hala günümüzde de kullanılan İtalyan çinisi demek. Dolce&Gabbana'nın da köklerine dönüş akımına ayak uydurmasının bir meyvesi olan bu model, İtalyan çinisi deseni, güneş rengi topları ve kontrastın baştan çıkartıcı etkisinden ilham alan renklerle tasarlanmış.

/

KING DOMENICO
Dolce&Gabbana'nın ikonik Domenico modelini, King's Angel adı verilen 2018-19 Sonbahar-Kış erkek defilesinden makyajlanmış haliyle gördüğümüzde çok şaşırmıştık. Aynı modelin, kristal taşlardan yaratılan mozaik görünümlü kaplamasıyla daha ne kadar ihtişamlı görünebilir sorusu akıllarımızda yankılandı.

/

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler