MODA

Escada'nın köklerine dönüşü

New York Moda Haftası'nın dördüncü gününde Alman devi Escada, 2019 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu, “Yarışlarda Bir Gün” temasıyla sunacağı defilesini gerçekleştirecek.
Reading time 1 minutes

1978 yılında Margaretha ve Wolfgang Ley tarafından Münih'te kurulan Alman lüks markası Escada, aralarında Milano, Paris, Londra New York ve Beverly Hills'in de bulunduğu 80 ülkede, yaklaşık 600 noktada hizmet vermekte. Geçtiğimiz Ağustos ayında, markada gerçekleşen büyük değişim ile Escada, sessizliğini bozarak, agresif stratejilere tabi olduğumuz yeni çağa uyum sağladığını göstermişti.

Kreatif Direktörü koltuğuna, önceleri Burberry ve Hunter'da kendini kanıtlamış Niall Sloan'ı geçiren Escada, güçlü bir şekilde hazırlandığını hatırlatırcasına New york Moda Haftası'nda defile gerçekleştirme kararı almıştı. Kim Basinger ve Prenses Diana'nın tutkunu olduğu Escada'nın tasarım çizgisi, ne denli değişikliğe uğradı, merak konusu... Niall Sloan'ın, markanın köklerinden beslendiğini, modern bir dokunuşla sunduğu Escada 2019 İlkbahar-Yaz defilesini 9 Eylül'de buraya tıklayarak, canlı yayın adresinde izleyebilirsiniz.

/

Tags

fashion-week
new-york
i̇lkbahar-yaz

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler