MODA

Pirelli Takvimi 2019'un backstage görselleri

Her yıl tüm dünyada merakla beklenen Pirelli Takvimi için harika çekimler gerçekleşiyor. Bu yılda bu çekimler ünlü fotoğraf sanatçısı Albert Watson'a emanet.
Reading time 1 minutes

Pirelli'nin ikonik hale gelen takviminde her yıl bir tema çerçevesinde, alanında başarılı isimler bir araya geliyor. 2019 çekimleri tamamlandı ve bu yıl 46'ncısı hazırlanan takvimin çekimleri fotoğraf sanatçısı Albert Watson tarafından New York ve Miami'de gerçekleşti. 10 gün süren çekimde 4 başarılı kadının hikayesine şahitlik edeceğiz.

Albert Watson’un Pirelli için tasarladığı görsel dünyada, bale sanatçısı Misty Copeland, model ve aktris Laetitia Casta, aktris Julia Garner ve süper model Gigi Hadid erkek rol arkadaşlarıyla birlikte belirli senaryoları canlandırıyor.

Takvim sayfalarında bu kadınların hayalleri peşinden koşarken sergiledikleri çaba, tecrübe ettikleri zafer ve yenilgiler, değişimle nasıl yüzleştikleri anlatılıyor. Bu yıl farklı bir temayla, duygusal yönü ağır bir konuyla bizleri selamlayan Pirelli Takvimi 2019'u sabırsızlıkla bekliyoruz.

/

Tags

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler