MODA

The Diamond Ball’a ünlü akını

Geleneksel The Diamond Ball’un dördüncüsü gerçekleşti.
Reading time 2 minutes

Rihanna’nın geçtiğimiz haftası oldukça yoğun geçti. New York Moda Haftası’ndaki bir çok defileye gösterdiği ilgi, Fenty ve Savage markalarının ortak defilesinin organizasyonunun her detayında yer alması oldukça yorucu olmalı. Gerçi söz konusu Rihanna gibi mükemmel zaman yönetimine sahip bir ikon olunca, bu yoğunluğun ve yorgunluğun üstesinden gelebileceği anlamına gelmiyor mu?

Rihanna’nın takviminde bir etkinlik daha vardı. Aylardır bu geceye hazırlanan Rihanna’ya en yakınları da destek veriyor, sosyal medyadan çağrıda bulunuyorlardı.

Rihanna'nın 2012 yılında, aile büyükleri Clara ve Lionel Braithwaite onuruna kurduğu Clara Lionel Vakfı’na gelir sağlamak amacıyla, Robyn “Rihanna” Fenty, her yıl Diamond Ball adında bir gece düzenliyor. Her yıl istisnasız sanat ve sinema dünyasından onlarca isimin katıldığı bu geceyi ünlü bir isim host ediyor ve bir çok müzisyen sahne alıyor. Geçtiğimiz yıl Dave Chappelle'in ev sahipliğindeki gecede Kendrick Lamar ve Calvin Harris sahne almıştı. Beyoncé, Leonardo DiCaprio ve Jamie Foxx gibi isimlerin davetli olduğu gecenin ev sahibi, Rihanna’nın yakın arkadaşı olan Issa Rae’ydi. Childish Gambino sahne ismiyle tanıdığımız Donald McKinley Glover ise performans sergiledi. 13 Eylül'de New York'ta gerçekleşen gecenin kırmızı halısı ise adeta büyüledi.

Tags

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler