PARTİ

Venedik Film Festivali’nden kırmızı halı görünümleri

Bu yıl 75.si düzenlenen Venedik Film Festivali’nde yıldızlar kırmızı halıda şıklık yarışına girdi.
Reading time 1 minutes
/

Omega, Paris'te Her Time adında yepyeni bir serginin açılışını gerçekleştirdi. Paris Moda Haftası kapsamında gerçekleşen açılışta markanın 20 yıldan fazla elçiliğini yapan Cindy Crawford davete Omega'nın yeni reklam kampanyasında yer alan çocukları Kaia ve Presley Gersley ile katıldı.

 

Chanel Gabrielle Bag - Kristen Stewart

Fendi romantik, biraz çocuksu ve aynı zamanda şaşırtıcı 2017 İlkbahar-Yaz ve Pre-Fall 2017 koleksiyonlarına özel bir kısa moda filmiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. "Girl's Secret" adını verdiği, Fransız senarist ve yönetmen Rebecca Zlotowski tarafından yönetilen ve Sigrif Bouaziz'in yer aldığı bu filmin ilk fragmanı L'Officiel'de. Sigrid ve arkadaşlarının baştan aşağı Fendi giyinerek geçirdikleri macera dolu bir geceyi anlatan filmin tamamı için beklemede kalın.

VIP & Frontrow

3. Fitzroy, Melbourne, Australia

Melbourne'un ilk banliyösü olma özelliğini taşıyan Fitzroy, tarihi binalarla süslü caddeleri, sanatsal ve kültürel merkezlerden biri olmasıyla dikkat çekiyor. Eklektik kafeler, sanat galerileri, restaurantları, vintage mağazaları ve bohem havasıyla Fitzroy, popüler bölgelerden biri.

Raisa & Vanessa

4. Ve yine birbirleriyle uyumlu iki kıyafet. Üstündeki Sphinx çizimlerinin yer aldığı deri pelerin, body ve şapka.

Tags

kırmızı-halı
venedik-film-festivali

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler