YEMEK

Eşsiz İtalyan lezzetleri için muhteşem lokasyon

Yalıkavak’ın eşsiz atmosferi, İtalyan mutfağının kusursuz lezzetinin buluştuğu Ayva Restoran’ı deneyimlemediyseniz çok şey kaçırdınız!
Reading time 1 minutes

Bodrum yarımadasının ikonik lokasyonları olduğu kuşkusuz. İçlerinden öyle bir tane var ki, birçok elementi bir arada bulabileceğiniz, sizlere unutulmaz anlar yaşatacağını düşündüğümüz bu yer Yalıkavak Marina’nın hemen yanında konumlanmış Ayva Restoran’dan başka bir yer değil. 

Şef Kaan Avcı önderliğinde, en beğenilen İtalyan yemeklerini, İtalyan büyükannelerin yemeğe olan aşkı ve paylaşmaya olan tutkusuyla zarif bir şekilde harmanlıyor. İtalya'nın hemen her bölgesinden gelen şaraplardan oluşan etkileyici şarap listesi ve hem klasik hem de maceracı spesiyaliteleri içeren menüsü ile Ayva, İtalyan kültürü ve Yalıkavak’ın enerjik ruhunu mükemmel bir biçimde birleştiriyor.

Allium Villas Resort Bodrum bünyesinde yer alan Ayva Restoran, geleneksel İtalyan trattoria kültüründe uzmanlaşmış, en iyi kalite ürünler ve her yemeğe eşlik edecek özenle seçilmiş geniş bir şarap koleksiyonu ile şık ve rahat bir restoran. Mutfak geleneksel İtalyan yemeklerini yerel ve taze malzemeler kullanarak ustalıkla harmanlıyor ve sonuç Bodrum'un özel lezzetleriyle birleştirilmiş eşsiz İtalyan menüsüdür.

İtalyan mutfağının eşsiz örneklerini kültürünü en iyi yansıtan bir yerde deneyimlemek için hiçbir bahaneniz yok!

/

Tags

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler