YEMEK

İstanbul'da gurme lezzetler

Gaziantep yemekleri aşıkları! 20 Eylül – 20 Ekim 2018 tarihleri arasında kimseye söz vermeyin!
Reading time 1 minutes

Türk mutfağının ünü tüm dünyada konuşuluyor. Binlerce yıllık tarihinde, Anadolu'nun, sayısız kültür barındırması, mutfağımızın bu kadar renkli olmasındaki en büyük sebeplerden. Türk mutfağının her yöresi ayrı ancak en gözde örneklerini ise Güneydoğu'da gördüğümüz aşikar.

Gurme şehir Gaziantep lezzetlerini henüz tatmadıysanız ya da bu mutfağın hayranıysanız size mükemmel bir haberimiz var.

Gaziantep Yemek Festivali başlıyor. Gaziantep’in ünlü kebapçısı Küşlemeci Mehmet Usta’nın özel tadları ve Shangri-La Bosphorus, Istanbul’un Executive Şefi Ercan Yamantürk’ün dokunuşları ile hazırlanan menu 20 Eylül – 20 Ekim 2018 tarihleri arasında IST TOO restoranda sizleri bekliyor.

İstanbul Boğazı'nın en nadide köşesinde konumlanmış Shangri-La Bosphorus içerisindeki, kendisi kadar ünlü IST TOO restoran günün her saati yoğunluğuyla meşhur. Ayrıca restoranın mimari yapısı ve iç dekorasyonu sizlere yemek keyfinin en unutulmaz anlarını yaşatmayı planlıyor.

Bir ay boyunca sürecek festivalde, Gaziantepliler’in ve yolu Gaziantep’e düşmüş herkesin yakından tanıdığı Küşlemeci Mehmet Usta, birbirinden lezzetli yemeklerini misafirleri ile buluşturacak.

/

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler