ALIŞVERİŞ

Amazon Prime artık Türkiye’de

Ayrıcalıklı üyelik servisiyle, Amazon Prime abonelerine pek çok avantaj sunuyor.
Reading time 2 minutes

Alışveriş hizmetleri ve eğlence servisleri sunan dünyaca ünlü Amazon Prime artık Türkiye’de. Yaklaşık 19 ülkede, milyonlarca aboneye ulaşan üyelik servisi, ülkemizde hizmete girerek eşsiz ayrıcalıklarını bizlerle buluşturuyor. İlk 30 gün için ücretsiz deneme imkânı sunan servis, abonelerine özel tasarlanmış hizmetler sunuyor. Ayrıca sadece Prime üyelerine özel, belirli zamanda düzenlenen en büyük indirim günlerinden yararlanmak ve Prime Day’e özel indirim ve fırsatlara erişmek servisin sunduğu hizmetlerden yalnızca birkaçı. 

Amazon yapımı orijinal içeriklerin yayınlandığı Prime Video ve dünyaca ünlü oyunların yer aldığı Prime Gaming gibi özel hizmetlerin yanı sıra binlerce farklı üründe geçerli bedava ve hızlı kargo ile tüketicilerin alışveriş deneyimlerine değer katıyor. Ücretsiz ilk aydan sonra ise aylık abonelik ücreti sadece 7.90 TL olarak açıklandı. Amazon Prime ayrıcalığı ile elektronikten kozmetiğe, kişisel bakımdan oyuncağa kadar pek çok hizmete ulaşmak mümkün. Bursa, Kocaeli, İstanbul, İzmir, Ankara ve seçili şehirlerde aynı gün ya da ertesi gün teslimat hizmeti sunuyor.  

/

Geniş film ve dizi yelpazesi sunan servis, Türkçe altyazı seçeneğiyle pek çok içerik sunuyor. Popüler orijinal içerikleri yüksek çözünürlükte izleyebileceğiniz pek çok yapım bulabilirsiniz. 

Müşterileri için sürekli gelişen ve yenilikçi yapısıyla ön plana çıkan Amazon, verdiği hizmetlerde her zaman müşteri odaklı hareket ederek, tüketicilerin isteklerine göre adımlar atıyor. Ülkemizde kullanıma açılan Amazon Prime, popüler içerikleri ve özel fırsatlarıyla artık ülkemizde.

Tags

amazon-prime

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler