Be Well

Daha güzel bir sen, daha iyi bir dünya için

Güzellik ve bakım markası Love Beauty & Planet artık Türkiye’de.
Reading time 2 minutes

“Daha güzel bir sen, daha iyi bir dünya için” sloganı ile artık Türkiye’de de varlık gösteren; dünya, insan ve hayvan dostu güzellik markası Love Beauty & Planet, önceki gün gerçekleşen özel bir davetle tanıtıldı. Markanın Türkiye elçisi ise Ezgi Eyüboğlu oldu. Davete Gonca Vuslateri, Begüm Kütük, Pınar Tezcan, Meltem Kazaz ve Arzu Kaprolgibi ünlü isimler de katılım gösterdi.

Vegan sertifikalı şampuan, saç kremi ve diş macunu gibi saç ve ağız bakım ürünleri sunan Love Beauty & Planet markası, 28 ülkede milyonlarca kişi tarafından tercih ediliyor. Ürünlerini %100 geri dönüştürülmüş şişe ve kutularla sunan marka, özellikle daha az su tüketilmesini sağlayan Hızlı Durulama Teknolojisi ile ürettiği saç kremleri ve bambudan üretilen diş fırçaları ile dikkat çekiyor.

Love Beauty & Planet’ın tüm ürünleri etik ve sürdürülebilir yöntemlerle elde edilen vegan içeriklerle üretiliyor, hayvanlar üzerinde test edilmiyor. V-Label tarafından verilen vegan ve PETA tarafından verilen vegan ve cruelty free sertifikalarına sahip olan markanın ürün formülleri aktif kömür, bitki bazlı temizleyiciler ve muru muru yağı gibi esans yağlar içerirken şampuan ve saç kremleri paraben, boya ve silikon diş macunları ise paraben, SLS, triklosan, yapay renklendirici ve yapay tatlandırıcılar içermiyor.

/

Tags

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler