Be Well

Sınırları kaldıran bakım

Müzisyen ve yaratıcı kimliği ile öne çıkan Pharrell, moda dünyasından sonra kozmetik sektörüne de el atıyor. Yeni cilt bakımı serisini sunmaya hazırlanan şarkıcı, erkeklerin bakım rutinine yeni soluk bir getirmeyi amaçlıyor.
Reading time 2 minutes

Kariyeri ve ödülleri ile müzik sektöründe başarısını kanıtlamış olan Pharrell, 47 yaşında olmasına rağmen gençlik ışıltısını hiç kaybetmiyor. Keanu Reeves’in yaşlanmaması gibi Pharrell’de zamana karşı koyan beylerden. İşin sırrı ise Pharrell’in cilt bakımı konusunda oldukça bilgili ve bilinçli olması. Dermatoloğu Elena Jones ile cildine en iyi gelen ürünleri seçen müzisyen, bir diğer sırrının ise uyku olduğunu belirtiyor. Piyasaya sürmeye hazırlandığı cilt bakım serisi Humanrace ise Pharrell’in en büyük sırrı.   

Bu isim size tanıdık gelebilir. Pharrell’in adidas ile işbirliği Human Race, cinsiyet ve ırk sınırlarının ortadan kalktığı bir spor ayakkabı serisi sunuyordu. Aynı ismi taşıyan cilt bakım serisi de benzer amaçları taşıyor. 

Yüzün en hassas varlıklarımızdan bir olduğunu savunan müzisyen, cildin ve ruhun arasındaki bağa her zaman büyük özen gösterilmesi gerektiğini düşünüyor. Humanrace markasının ise cinsiyet, ırk ayırt etmeksizin her insan tipine uygun olduğunu savunuyor. Tek tip paketleme kullanan marka, yeşil renkte dönüştürülebilir ambalajlar ile hepimizin bir olduğu mesajını güçlendiriyor. “İnsanlar için üretiyoruz, hepimiz aynı bedende doğduk ve Humanrace (insan ırkı) bunu vurguluyor.” diyor Pharell. 

Markayı ise “sağlıklı olma yoluna adanmış yeni bir evren” olarak tanımlıyor. Parfümsüz, vegan ve cilt sağlığı standartlarına en iyi şekilde uyan ürünler ile Humanrace, sektörün şu sıralar odağında. 

Tags

pharrell
humanrace

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler