GÜZELLİK

Bilge Yenigül ile YSL Beauty ten makyajı

YSL Beauty'nin en yeni ten ürünleriyle hem mat hem de parlak bir ten makyajına imza atabilirsiniz.
Reading time 2 minutes

Tezatların sezonu 2019 İlkbahar-Yaz’da mat ile parlak ten; nude dudaklar, metalik gözler ve 60’ların abartılı maskara uygulamalarıyla bir araya geliyor. YSL Beauty Crew üyesi Bilge Yenigül ise bu trendlere sayfalarımızda hayat veriyor. 

PEMBE DOKUNUŞ

Geçtiğimiz aylarda dudak makyajında öne çıkmaya başlayan mat görünüm 2019 İlkbahar-Yaz sezonunda ten makyajını da etkisi altına alıyor. Nemli bir fondöten fırçasıyla elde edebileceğiniz bu görünümü, elmacık kemiklerinde sezonun dikkat çeken rengi pembe ile harmanlayarak romantik bir görünüme sahip olabilirsiniz.

YÜZDE 100 DOĞAL

Adeta hiç makyaj yokmuş gibi görünen sağlıklı parlaklığa sahip ten makyajı 2019 İlkbahar-Yaz sezonunun dikkat çeken trendleri arasında. Yüzde 100 doğal bir etki yaratmak için bu makyajı dudaklarınızı kontürleyerek dudak renginize yakın bir rujla tamamlayabilirsiniz.

METALİK ETKİ

Siyah buğulu göz makyajı 2019 İlkbahar-Yaz sezonunda yerini renk skalasının en açık tonlarından oluşan metalik göz makyajına bırakıyor. Yüz hatlarını ortaya çıkaran mat ten makyajı ile bir araya gelen bu parlak görünüm ile yaz davetlerinde tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

1960’lar döneminde ikonik model Twiggy ile birlikte hayatımıza giren hacimli ve gösterişli kirpikler moda dünyasına iddialı bir dönüş yapıyor. Ancak bu sefer daha buğulu bir görünümle. Makyaj artistleri 2019 İlkbahar-Yaz sezonunda bu makyaj trendini, göz alıcı parlaklığa sahip ten makyajı ve nemli dudaklar ile bir araya getiriyor.

Fotoğraf Mustafa Nurdoğdu  

Moda editörü Tuğçe Özakdağ

Makyaj YSL Beauty ürünleri ile Yiğit İzgi 

Saç Burhan Çılgın  

Tags

ysl-beauty

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler