GÜZELLİK

Dönüşüm yaratan saç bakımı

Doğal içerikli bakım ürünleri, yaklaşan Anneler Günü'nde harika bir hediye seçeneği olabilir.
Reading time 2 minutes

Yeni boyanmış gibi görünen yumuşak saçlara ulaşmak için doğru bakım ürünlerini kullanmak çok önemli. Aveda, işlem görmüş sarı için yeni renk canlandırma serisini sunuyor. Blonde Revival adındaki koleksiyon ilk kullanımda saçın rengini canlandırıyor, yumuşaklığını ve pürüzsüzlüğünü geri kazandırıyor. İlk kullanımda bile etkiyi fark etmeniz mümkün.  
 
Doğal ve vegan içeriklerle saç bakımı sağlayan Blonde Revival, canlı ve aydınlık tonlardaki sarı bir saç için aradığınız çözüm olabilir. Mor şampuan ile turuncu ve istenmeyen sarı tonları nötrleyebilir, yeni boyanmış etkisindeki saçlara sahip olabilirsiniz. Silikon içermeyen formülüyle mor saç kremi, saçınıza bakım yaparak pürüzsüzleştirir ve saç tellerini yeniden canlandırır. 

/

Yaklaşan Anneler Günü’nde annelerinizi çevreye özel gösteren bakım ürünleriyle mutlu edebilirsiniz. Yüksek performanslı formülü ve besleyen içeriğiyle Aveda’nın Nutriplenish koleksiyonunu incelemeyi unutmayın. Gözle görülür etki bırakan Nutriplenish, saçın neme doymasını ve daha canlı saçlara sahip olmanızı sağlar. Botanical Repair hafif ve zengin dokulu maskeler, yoğun bir saç onarımı vadeder. Anında güçlendiren yapısıyla hayalinizdeki saçlara sahip olabilirsiniz. Invati Advanced yoğun dolgunlaştırıcı maske saç derisini derinlemesine beslerken, Cherry Almond saç ve vücut bakımı hem saçlarınıza hem de cildinize yumuşaklık verir. Bu Anneler Günü’nde siz de Aveda’nın doğal bakım ürünleriyle annelerinizi mutlu edin. 

/

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler