GÜZELLİK

Hücresel yıkıma dur deyin!

Yaşlanmak oldukça doğal bir süreç ancak belirtilerini minimuma indirmek elimizde. Neutrogena da aynısını düşünerek hücresel yıkıma dur diyecek Cellular Boost ile merhaba diyor.
Reading time 1 minutes

Cilt hücrelerinin doğal yenilenme süreci genetik faktörler, dış etkenler yüzünden yavaşlar. Cilt yaşlanmasının en büyük sebeplerinden olan hücresel yıkım ise hücrelerin daha yavaş çalışmasına sebep olur. Hal böyle olunca erken yaşlanma kaçınılmazdır. Takiben kırışıklıklar, lekeler ve sıkılık kaybı görünmeye başlar. 

Neutrogena ise her zaman olduğu gibi dermatologlar ile birlikte geliştirdiği yaşlanma karşıtı bakım serisi Cellular Boost ile hücresel yıkıma dur diyor. Cellular Boost, yaşlanmanın en önemli üç belirtii olan cilt tonu eşitsizliği, sıkılık kaybı ve kırışıklıkları hedefliyor. Ve inanılması güç ancak 4 hafta sonra gözle görünür etki vaat ediyor.

Neutrogena Cellular Boost serisi Yaşlanma Karşıtı Gündüz Kremi SPF 20, Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi, Gençleştirici Göz Kremi ve Kırışıklık Karşıtı Konsantre Bakım Serumu’ndan oluşuyor. Oldukça ekonomik fiyat skalasıyla Neutrogena Cellular Boost denemeniz için sizi bekliyor.

/

Tags

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler