GÜZELLİK

Jo Malone'dan aşk sabunları

Jo Malone'un en sevilen ürünleri arasında bulunan Michael Angove sabunları, sevgililer gününde alınabilecek güzel bir hediye seçeneği olarak karşımızda.
Reading time 1 minutes

Kokular konusunda uzman olan Joanne Lesley Malone, 1963 yılında markayı kurduğundan bu yana, uzmanlık ünvanını ne kadar hakettiğini kanıtlamış oldu. Markanın eşsiz kokuları birçok üründe hayat bulurken, “nasıl oluyorda bu kokular bu kadar çekici olabiliyor?” sorusunu sormaktan kendinizi alamıyorsunuz. Birbirinden harika kokular, aromatik yağlar, banyo ve bakım ürünleri yanı sıra oda spreyleri ve mumlar konusunda çeşitlilik adına çok şey vaat ediyor.

Jo Malone'un en sevilen ürünleri arasında bulunan Michael Angove sabunları ise sevgililer gününde alınabilecek güzel bir hediye seçeneği olarak karşımızda. Lime Basil & Mandarin, English Pear & Freesia, Blackberry & Bay, Red Roses ve Pomegranate Noir sabunlarının ambalajını, ürüne ismini veren Britanyalı sanatçı ve tasarımcı Michael Angove elinden çıkma. Bu aşk dolu güne, aşk kokan bir sabun, nostaljik ve eşsiz bir tercih olacağından hiç şüphemiz yok.

Tags

jo-malone
michael-angove

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler