GÜZELLİK

Karl Lagerfeld'in ardından

L'Oreal Paris ve Karl Lagerfeld koleksiyonu için geri sayım...
Reading time 3 minutes

 

Moda dünyasının yükselen yıldızı Off-White ve Kaliforniyalı sokak giyim markası Stampd’in ardından Ikea ses getiren işbirliklerine devam ediyor. Son sürprizi ise Adidas oldu. Solange Knowles’ın kurucusu olduğu Saint Heron Derneği’nin de dahil olduğu bu işbirliğinin ilk duyurusu ise Ikea’nın instagram hesabından “Evinizde daha sağlıklı bir yaşam tarzını destekliyoruz.” metniyle duyuruldu.

Ünlü İtalyan moda evi Prada’dan, son yıllarda özellikle yüksek moda sahnesini hakimiyeti altına almayı başaran “sürdürülebilirlik” konusuna destek geldi. Hatırlarsanız bu yılın başlarında Gucci, yeni bir mücevher ve saat koleksiyonu çıkardığını duyurmuştu. Gucci’nin bu hamlesine karşılık veren Prada, önümüzdeki ay göz kamaştıran mücevher koleksiyonunu moda tutkunlarının beğenisine sunuyor. “Metal ve değerli taşların çıkarılma ve işlenme aşamasını, uluslararası standartlara bağlı kalarak denetleyen Responsible Jewellery Council tarafından onaylı koleksiyon, markanın sürdürülebilir moda konusundaki hassasiyetine dikkat çekiyor.

18 ayar altın ve elmas kullanılarak hazırlanan koleksiyonda, markanın hazır giyim ve aksesuarlarından ilham alınarak tasarlanan küpeler, bilezikler ve gitar, muz ve robot gibi motiflerle detaylandırılan kolyeler yer alıyor. Koleksiyon önümüzdeki ay seçili mağazalarda moda severler ile buluşacak.

Roland Herlory

Vilebrequin ve diğer markalar arasındaki özellikten biraz bahsedebilir misiniz? Sizi böylesine özel yapan nedir?

Vilebrequin, yıllar içerisinde hayatın tadını çıkarma ve her zaman tatilde yaşama konusunda bir ikon haline geldi, tıpkı markanın doğduğu 1970’li yıllarda St-Tropez’de önemli ikonlarının olduğu gibi. Ancak zaman gelişiyor ve değişiyor, biz de güçlü bir marka olmaya devam etmek için kendimizi ve tarihimizi yeniden keşfedip yeniden yorumlamaya ve müşterilerimizin tatillerinde arzu ettiği marka olmaya devam etmeliyiz. Baba-oğul konseptimizle, her insanın içerisindeki çocuğu dışarı çıkarmasına ve kendini eğlendirmesine yardımcı olmak istiyoruz.

Ürünlerimizin kalitesine ve kimliğine titizlikle bakıyoruz. Vilebrequin’in kusursuz tarzı bizim en büyük gücümüz. İkonik mayo modelimiz Moorea’yı yaratırken öncüydük ve bu model ile mayoların silüetini değiştirdik. 45 yıllık deneyimimizle en yüksek kalite ve şıklıkta referans haline geldik, bunu geliştirmek ve ürünlerimizde “endless summer” ruhunu yaşatmak için çok çalışıyoruz.

/
FENDI & GENTLE MONSTER Collaborate for "Gentle Fendi" Eyewear Capsule Collection
Tuba Ünsal

3. Off-White

Tags

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler