GÜZELLİK

Sürdürülebilir güzellik; Victoria Beckham Beauty

Oyuncu, moda tasarımcısı, youtuber, hayırsever, anne ve iş kadını Victoria Beckham’ın merakla beklenen güzellik hattı için beklenen gün geldi.
Reading time 1 minutes

Geçtiğimiz Mayıs ayında Victoria Beckham’ın kendine ait güzellik markasını kurma hazırlığında olduğunu duyurmuştuk. Beklenen an nihayet geldi. Makyaj, cilt bakımı, parfüm ve sağlıklı yaşamı kapsayan marka, yarından itibaren güzellik tutkunlarının beğenisine sunuluyor. “İhtiyacım olan ürünleri kendim yapmak istiyorum.” diyen Victoria Beckham’ın sürdürülebilir olmasıyla dikkat çeken markası, şimdiden heyecan uyandırmayı başardı. Zira VB Beauty ürünlerinin hiçbiri hayvanlar üzerinde test edilmiyor ve ulaşılabilir fiyatlarla sunuluyor.

Markanın sosyal medya hesapları incelendiğinde tamamen sürdürülebilirliğe odaklandığını anlamak mümkün. Zira Victoria Beckham Beauty’nin minimal ve sade tasarımlarıyla dikkat çeken ürünlerinin tüm ambalajları da % 100 tüketici atığı ile üretiliyor. Yarın (14 Eylül) itibariyle markanın tüm ürünlerine Victoriabeckhambeauty.com adresinden ulaşılabilir.

Tags

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler