HOMMES

Hemington’ın yaz yıldızı

Ne istediğini bilen tarz sahibi erkeklerin favorisi, trikolarıyla öne çıkan Hemington, yazın yükselen parçasını sunar; triko polo tişörtler.
Reading time 1 minutes

Markanın yüksek kalite triko anlayışıyla modern tasarım dilinin birleşmesinden ortaya çıkan bu parçalar, sade yaz şıklığı için tek ihtiyacınız. Mısır’ın bereketli topraklarında yetişen Giza pamuğu ile saf Ege pamuğu gibi eşsiz materyallerden elde edilen %100 doğal iplikler ile yaratılan triko pololar, yaz sıcağında nefes alan yapısı sayesinde oldukça ergonomik. Hem iş hem şehir hayatına hem de tatil kullanımına özel tasarlanan triko pololar klasik renklerin yanı sıra sarı, pembe, kiremit, turuncu, mavi ve yeşil tonlara sahipken, Hemington’ın imza deseni baklava, çizgili ve örgü gibi alternatifler ile de geliyor.

Hemington, çevrim içi satış kanalından ulaşılan “Moda Kapıda” ile mağazaya gitmeden keyifli bir alışveriş imkanı sunuluyor. www.hemington.com.tr adresinde yer alan “Moda Kapıda” uygulamasıyla seçilen ürün farklı beden ve kombin seçenekleriyle getirilerek alışverişte birinci sınıf ayrıcalığı yaşatıyor.

/

Tags

triko

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler