HOMMES

Kip’ten yeni koleksiyon

Kip “Adaptability” adlı 2020-21 Sonbahar-Kış Koleksiyonu ile bir erkeğin ihtiyacı olan tüm ürünleri şık bir çizgi ile sunuyor.
Reading time 1 minutes

Renk paletini siyah, lacivert ve vizon gibi ana renklerin yanı sıra safran, haki, yağ yeşili, mint, kiremit, petrol mavisi gibi canlı renklerden alan “Adaptability” koleksiyonunda fit kesim örme ceketler, jogger pantolonlar, renkli pantolonlar, koton ve oversize kadife gömlekler, rengarenk sweatshirtler ve trikolar yer alıyor.

Çoğu insan takım elbiseleri iş ya da özel bir gün için giyilmesi zorunlu bir giysi olarak görüyor ama Kip hazırladığı Sonbahar-Kış koleksiyonuyla takım elbiselere yeni bir yorum getirerek onları şık erkeklerin günlük yaşamına adapte ediyor. Yeni koleksiyonda yer alan örme takımlar ve kırışmayan takım elbiseler sizlere hem ile hem de konforlu bir görünüm sağlayacak.

Öne çıkan parçalar arasında ise çift taraflı deri mont ve pardösüler, kolları çıkarılarak spor yeleğe dönüşebilen montlar yer alıyor. Yeni koleksiyonda şıklığın yanı sıra fonksiyonellik de ön planda yer alıyor. Kip ürünleri ile hem çevreye hem de modunuza hızla uyum sağlayabilirsiniz.

/

Tags

sonbahar-kış
kip

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler