HOMMES

Tommy Hilfiger küresel marka elçisi

Tommy Hilfiger erkek giyim koleksiyonlarının küresel marka elçisi, dünyaca ünlü Amerikalı grup The Chainsmokers oldu.
Reading time 2 minutes

Tommy Hilfiger dünya çapında bilinen adı The Chainsmokers olan Alex Pall ve Andrew Taggart ikilisinin, yeni küresel marka elçisi olduğunu duyurdu. Açıklamaya göre 2017 Sonbahar sezonundan itibaren Hilfiger Edition, Tommy Hilfiger Tailored ve Tommy Hilfiger spor giyim dahil Tommy Hilfiger erkek giyim koleksiyonlarının tanıtımları The Chainsmokers ile birlikte yapılacak. Grammy Ödüllü ikili, markanın 30 yılı aşkın erkek giyim mirasına modern, genç ve dinamik bir ruh kazandıracak.

The Chainsmokers’ın birden fazla müzik türünü sentezleyerek kendilerine yeni bir müzik yaratmalarını takdir ettiğini belirten Tommy Hilfiger, günümüzün Tommy Erkeği tanımını, Alex ve Drew’in mükemmel bir şekilde temsil ettiğine inanıyor.

Markanın, yeni nesil Tommy Hilfiger müşterilerini erkek giyim alanına çekmeye yönelik izlediği bu stratejik yöntemin, kurulmasından bu yana 10 milyondan fazla single satan ve hala dünyanın en fazla canlı dinlenen müzik grupları arasında olan The Chainsmokers düşünüldüğünde oldukça doğru bir hamle olduğu gözlenebiliyor.

Teaserlarında The Chainsmokers’ın özel mikslenmiş müziklerinin kullanılacağı Tommy Hilfiger erkek giyim kampanyası, küresel marka elçisi Amerikalı süper model Gigi Hadid’in rol aldığı kadın giyim kampanyalarıyla birlikte yayınlanacak. Kampanyanın çekimleri ise Lachlan Bailey tarafından San Francisco’da yapıldı.

90’ların stillerini yeni yorumlarla kutlandığı Tommy Hilfiger 2017 Sonbahar erkek giyim koleksiyonu, o yılların asi ruhunu yansıtıyor. Koleksiyon parçaları dünya çapında Tommy Hilfiger mağazalarında, seçili toptan iş ortakları aracılığıyla ve online olarak tommy.com’da satılıyor.

/

Tags

tommy-hilfiger
autum-collection
the-chainsmokers

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler