HOMMES

Yüksek hedefleri olan vizyon sahibi insanlarda bugün

Dockers, Babalar Günü şerefine kaynaklarından daha yüksek hedefleri olan vizyon sahibi insanlar olarak tanımladığı “Challenger” olarak adlandırdığı ailesine yeni bir isim ekledi.
Reading time 1 minutes

Dockers, her an aktif olan erkeklerin tercihi konumunda. Markanın son sezonlarda çıkardığı çok sevilen ve geliştirmeye devam ettirdiği Smart Series koleksiyonundaki Smart 360 Flex modeli merkezinde #DockersChallengers’ın yeni ismini açıkladı. Sydney merkezli girişimci ve profesyonel yüzücü Mehmet vefa ile işbirliğine giden marka, ilham veren bireylerin peşinden gitmeye devam ediyor. 

Mehmet Vefa’nın erken yaşta keşfettiği yüzme tutkusunu kat be kat ileri götürdü. Bu tutkusunu farklı yaşlardan ve kökenlerden gelen çocuklarla paylaşmayı gaye edinen Mehmet Vefa, Wufi Yüzme Okulu’nun temelini atarak yüzmenin sadece fiziksel bir aktivite değil, aynı zamanda arkadaşlık, takım çalışması ve sağlıklı yaşam tarzına giriş olmasının önemini vurguluyor. Kendisi de bir baba olan Mehmet Vefa, Dockers’ın Always On felsefesine mükemmel bir örnek teşkil ediyor.

/

Tags

dockers
dockers-challengers
mehmet-vefa
smart-series

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler