LIFESTYLE

15. kez One Love diyelim

Bu yıl 15.si düzenlenen One Love Festivali için geri sayım başladı.
Reading time 2 minutes

Bu yıl Birlikte Güzel tarafından Pozitif deneyimi ile 15. kez gerçekleşecek olan One Love Festival’de bu yıl rekor katılım bekleniyor. Oldukça dolu bir programa sahip olan One love Festival, katılımcılara zengin bir içerik sunuyor. 

20 Temmuz’da başlayacak ve 21 Temmuz’un sabahına kadar devam edecek One Love Festival, 2 ayrı mekanda toplam 5 sahnede unutulmaz bir müzik şölenine sahne olacak. Park Orman ve Volkswagen Arena’da gerçekleşecek One Love Festivali için Line-up şöyle: Parkorman, Birlikte Güzel Sahnesi’nde Guillaume ve Jonathan Alric ikilisinin dans müziği projesi The Blaze, Years & Years, Michael Kiwanuka, Jungle by Night ve Kamufle, “Kamufle & Brothers” projesi ile yer alacak. Festivalin diğer sahnesi “Kendine Has Sahnesi”nde ise; Ezhel ve Büyük Ev Ablukada, Oh Land, Gaye Su Akyol, Gözyaşı Çetesi, Skinny Pelembe, Ati ve Aşk Üçgeni yer alacak.

Programlaması Red Bull tarafından yapılan Parkorman’da yer alacak “Red Bull presents” sahnesinde ise Max Abysmal, Carista, Dekmantel Soundsystem, Palms Trax ile birlikte Ozoyo, Afyonbando, Kerem Akdağ ve Ece Özel gibi uluslararası başarı sağlamış Türk DJ ve prodüktörler, One Love Festival 15 katılımcılarının müziğe doymasını sağlayacak.

Parkorman’da yer alacak olan Audioban Music Embassy Sahnesi’nde ise Ikaru, Hedonutopia, Mind Shifter, In Hoodies, Al’York müzikseverler ile buluşacak.

/

Tags

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler