LIFESTYLE

Airbnb'den Greenery deneyimi

Pantone ile Airbnb, 2017'nin rengi Greenery için güçlerini bir araya getiriyor ve şaşırtıcı bir projeyle karşımıza çıkıyorlar.
Reading time 1 minutes

Airbnb ile Pantone unutulmaz bir deneyim yaşatmak için güçlerini bir araya getirdi. Pantone tarafından yılın rengi olarak açıklanan PANTONE 15-0343 Greenery’un huzur veren etkisinden faydalanmak adına Airbnb’nin Londra’daki evlerinden biri büyüleyici bir vahaya çevrildi.
“Outside In” adı verilen bu evin kapıları 27-30 Ocak tarihleri arasında ziyarete açık olacak. Ocak ayının karamsar havasına inat hayatımıza optimist bir yaklaşım getirecek olan bu evde çeşitli alanlar yer alıyor: Ormanlık bir alanı andıran resepsiyon, yemek odası olarak hizmet veren bir kış bahçesi, budanmış çim, çalılık ve uyku ilacı özelliğine sahip çeşitli bitkilerle süslenmiş yatak odası, odanın içerisinde çocuklar için bir çadır ve şifalı bitkiler mutfağı.

/

Greenery renginin çeşitli tonlarıyla hazırlanan Outside In’de doğanın tadını çıkarırken birçok interaktif deneyimi de yaşama şansına sahip oluyorsunuz. Arka fonda çalan doğa sesleri, sebze ve şifalı bitkileri tatma seansları, özel bitki çayları, teraryum yapma atölyeleri bunlardan sadece birkaçı. Tüm dünyanın karmaşa içinde olduğu bugünlerde eğer yolunuz Londra’ya düşerse Airbnb’nin bu evini ziyaret etmenizi mutlaka öneriyoruz. 

Tags

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler