LIFESTYLE

Apple’ın beklenen video servisi

Amazon Prime, Hulu ve Netflix’in rakibi olacak yeni servise dair tüm detaylar...
Reading time 1 minutes

Apple’ın ana etkinliklerinden farklı olarak ara etkinlikler de yaptığı gerçeğine alışıyoruz. Bunlardan bir diğeri ise yakın zamanda dedikoduları duyulan orijinal içeriklerinin yayınlanacağı video servisinin tanıtılacağı etkinlik. Dün itibariyle gönderilen davetlerde 25 Mart’ta San Francisco’daki Apple Park’ın büyük toplantı ve gösteri alanı Steve Jobs Tiyatro’da gerçekleşiyor. Gönderilen davetlerde retro geri sayım videosu ve “It’s Show Time” (Gösteri Zamanı) ibaresinin görülmesi üzerine beklenen servis sonunda lanse ediliyor. 

Apple’ın uzun zamandır konuşulan Amazon Prime, Hulu ve Netflix rakibi bu servisinin bir çok platformu da bünyesinde barındırdığı bir platform olması bekleniyor. Amerikan televizyon ve Hollywood dünyasının en önemli figürleri arasında olan Oprah ile yakın zamanda masaya oturan Apple, Jennifer Anniston, Reese Witherspoon, Steve Carel, J.J. Abrams ve Steven Spielberg gibi isimlerle de özgün içerikler konusunda anlaşma sağlamıştı.

Ayrıca etkinlikte yeni nesil iPad Mini, küçük bir tanıtımı gerçekleşen AirPower ve AirPods 2’nin de tanıtılacağı beklentisi var.

/

Tags

apple

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler