LIFESTYLE

Apple Watch Band ailesinin yeni üyelerini selamlayın

Her sezon birbirinden cezbedici saat kayışlarına yenilerini ekleyen Apple Watch Band ailesinin yeni üyelerine “merhaba” deyin!
Reading time 2 minutes

Canlı renklerin ve bitmeyen enerjinin kaynağı İlkbahar kapımızda. Etrafımızın kuş cıvıltılarıyla bezenmeye hazırlanmaya şu günlerde kıyafetlerimiz de bu enerjiden nasibini alıyor. Sadece kıyafetlerimiz değil tabiki de… Her daim yanımızda olan aksesuarlarımız da baharı karşılıyor.

Akıllı saat sektöründe zirveden inmeyen Apple, saat kayışlarına verdiği önemle, kişileştirmenin hassasiyetini vurguluyor. Apple Watch kayışları skalasına her sezon eklenen yeni renk ve desenlerle bizi kalplerimizden vuruyor.

Bu sezon yapılan güncellemeler Naylon Örme, Nike ve Apple Watch Hermès kayışlarının yeni renklerini içeriyor.

Naylon Örme kayışlar yeni çizgili desenlere sahip. Kot Mavisi, Limonata, Ahududu Kırmızısı Spor kayış, Çizgili Siyah, Mavi, Gri ve Pembe Naylon örme, Flash Işığı, Canlı Pembe, Su Yeşili, Göl Mavisi Spor Loop, Bahar Sarısı, Elektrik Mavisi ve Açık Pembe Klasik tokalı kayış, eklenen üyeler arasında…

Nike Spor Loop ailenin bir diğer üyesi. Mükemmel uyum için tasarlandı. Nike ile ilk seriden beri gerçekleştirilen iş birliği tam gaz devam ediyor. Yeni sezon Nike spor ayakkabılarına uyumlu olarak çıkan kayışlar ise şöyle; Toz Pembe/İnci Pembesi, Siyah/Beyaz ve Koyu Haki/Siyah Nike Spor Kordon, Siyah/Saf Platin, Parlak Kızıl/Siyah, Koyu Haki, Puslu Mavi ve İnci Pembesi Nike Spor Loop…

/

Bir diğer iş birlikçi marka ise High-End deri işçiliğiyle kendisine hayran bırakan Hermès’ten başkası değil. Double Tour kayışlarda kontrast renkler göze çarpıyor. Bir diğer dikkat çekici kayış ise Single Tour Rallye. Hermès’in klasik sürücü eldivenlerinden ilham alınarak yaratılmış.

/

Tags

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler