LIFESTYLE

Britney’in özgürlük mücadelesi

Elde edilen bir başarı ve bunu kontrol altında tutmaya çalışan bir menajer. Üstelik bu menajer bir baba! Britney Spears’ın babasına karşı verdiği özgürlük mücadelesi devam ediyor.
Reading time 2 minutes

Geçtiğimiz yıllardan beri Britney Spears’ın özel hayatında yaşadığı her gelişme, magazin gündeminin ilgisini çekmeye devam ediyor. Çocuk yaşlarda kazandığı ünün, sürekli bir başkası tarafından yönetilmesi bir zaman sonra yaşanılan bu özgürlük mücadelesinin zeminini hazırladı. Menajerliğini babasının üstlenmesi, en yakın çevresi dahil olmak üzere herkesin ona bir ürün gibi davranmasına neden oluduğu iddiaları gün geçtikçe çoğalmaya başladı. Çünkü babasının ünlü şarkıcının bütün kararlarında başrol oynadığı savunuldu. Kurallara bağlı bir baskıcı hayat ile karşılaşan Birtney’in artık bu kurallardan rahatsız olması ise işlerin seyrini değiştiriyor. Olayın seyri artık mahkemede devam ediyor.

Ünlü pop yıldız Britney Spears, iki gün önce mahkemede, babasının 13 yıldır vasisi olmasını kötüye kullanarak hayatının her yönünü kontrol altında tuttuğunu ifade etti. Tüm yaşadıklarını çarpıcı bir şekilde mahkeme karşısında savunan Spears, babasının çocuk sahibi olmasını engellemek ve istemediği halde onu psikiyatrik ilaçlar almaya zorlamak ile suçlamaya devam etti. "Hayatımı geri istiyorum" gibi cümleler kuran ünlü sanatçıya ise sosyal medyadan destekler çığ gibi büyüdü. Mahkemenin seyri nasıl devam eder şimdilik bilemesek de umarız ünlü şarkıcı özgürlüğüne bir an önce kavuşabilir.

Tags

britney-spears

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler