LIFESTYLE

Bugün hangi telefon kılıfı?

Önemli bir stil tamamlayıcı olarak görülen telefon kılıflarının ülkemizdeki önemli ismi Deercase, 2020 İlkbahar-Yaz sezonunda her yaşa her stile uygun seçenekler sunuyor.
Reading time 2 minutes

Moda denince aklınıza sadece giyim, aksesuar, güzellik elementleri geliyorsa yanılmıyorsunuz. Ancak artık moda parçası olarak bir ürün segmenti daha açıldı; telefon kılıfları. Dışarı çıkarken üzerinizle uyumlu bir telefon kılıfı fikri artık yabancı değil. Hal böyle olunca milyonlarca seçenek içinden kendimize uygun, tarzımızı yansıtan bir kılıf seçmek oldukça kolay. Deercase ise genişleyen ailesine her geçen gün yeni modeller ekleyerek bizleri mest etmeye devam ediyor.

Deercase, 2020 İlkbahar-Yaz sezonunda hali hazırda var olan koleksiyonlarına yeni seriler ekleyerek ve de koleksiyon içerisindeki çeşitleri genişleterek karşımızda. Markanın sezona damga vuran işbirliği Şeyma x Deercase ile eğlenceli bir dünya bizi beklerken, darbelere karşı ultra koruma sağlayan Arty Case işlevselliği ile ön plana çıkıyor. 2020 İlkbahar-Yaz sezonunun neon trendinin konuk olduğu Neon serisi dikkat çekerken, elegant duruşuyla Mermer serisi şıklık vaat ediyor. Biraz nostaljiye hayır diyemeyenlere Retro serisi, özel günleri kaçırmayanlar için ise Daily Case serisi favori olacak gibi.

Ülkemizdeki ilk fiziksel mağazasını Nişantaşı City’s ile açmış olan Deercase’in çevrimiçi satış sitesi olan www.deercase.com ziyaret etmeden telefon kılıfı almayın!

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler