LIFESTYLE

Cruella'nın devamı mı?

Cruella'nın gösterime girmesinden kısa bir süre sonra Disney'den müjdeli haber geldi.
Reading time 2 minutes

Disney, başrolde Emma Stone'nun bulunduğu Cruella'nın devam filmi için hazırlıklara başladığını duyurdu. The Hollywood Reporter'a göre, 101 Dalmaçyalı'nın kötüsü Cruella De Vil hakkındaki bağımsız filmin 28 Mayıs'ta gösterime girmesinden kısa bir süre sonra Disney, devam filmi için düğmeye bastı.

Adından anlayacağımız üzere film, 1996 yapımı klasik animasyon filmi 101 Dalmatians (101 Dalmaçyalı)’ta Glenn Close‘un canlandırdığı Cruella De Vil‘i odak noktasına alıyor. Daha ikinci haftasına girmesine rağmen film dünya çapında neredeyse 50 milyon dolar hasılat etti. Cruella normal şartlarda 23 Aralık 2020’de vizyona girmesi planlanıyordu. Fakat vizyon takvimini alt üst eden pandemi Cruella’nın da ertelenmesine neden oldu. 

Başrolde rol alan Emma Stone ve onun karşısına Barones von Hellman olarak çıkan Emma Thompson, bir devam filmine ilgili olduklarını zaten belirtmişlerdi. Stone, özellikle kötü tarafını canlandırdığında karakteri oynamanın "çok eğlenceli ve çılgınca" olduğunu söyledi. Disney, devam filmi çekimlerine başlamayıp sadece duyurusunu yayınlamış olsa da, şirket filmin gişedeki ve Disney+'daki olumlu geri bildirimleri ve performansını göz önünde bulunduruyor. Cruella filmini henüz izlemediyseniz fikir sahibi olmak için aşağıdaki fragmana mutlaka göz atın!

 

Tags

101-dalmaçyalı
cruella-de-vil

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler