LIFESTYLE

Gucci Décor açıldı

Şu sıralar Milano’da gerçekleşen Salone del Mobile 2019 fuarı kapsamında Gucci, ev ürünleri ve mobilyalarını sergileyip satacağı yeni mağazası Gucci Décor’u açtı.
Reading time 2 minutes

Gucci, son sezonlardaki sanatsal bakış açısını genç nesille buluşturduğu koleksiyonlarıyla parlamaya devam ediyor. Sanatın gerçekten modayla buluştuğu her bir parça paha biçilemez değere sahipken, tüm dünyada televizyon ve sinema dünyasındaki yıldızlar Gucci tasarımlarını giyerek boy gösteriyorlar. Şimdi ise Gucci’nin renkli çizgisi ev ürünlerinde ve mobilyalarda hayat buluyor.

Milano’da gerçekleşen, tüm dünyanın gözünü çevirdiği Salone del Mobile kapsamında Gucci, yeni geçici mağazası Gucci Décor’u lanse etti. Gucci Décor, Haziran’a kadar açık kalacak ve iki kata yayılmış bir mağaza konseptine sahip. Evin eklektik, romantik estetiğini, müşterilerin kendi alanlarını yaratıcı bir şekilde giydirmelerini sağlayacak şekilde hayata geçirmek için tasarlandı. Geçici mağaza, hem yeni ürünleri hem de her zaman teklif edilen parçaları sergileyecek. Satışta, tümü, diğer şeylerin yanı sıra, flora ve faunaya atıfta bulunularak, doğal dünyayı kutlayan motifler, desen ve sembollerle süslenmiş porselen, mobilya ve mobilyalar olacak.

Ayrıca Salone del Mobile ve Gucci Décor geçici mağazasının açılışıyla aynı zamana denk gelmek için Gucci App'in Apple cihazları için yeni işlevi, kullanıcıları bir Gucci Décor ürününün ekranda sanal boyutlu bir heykel olarak görüneceği, büyüleyici, tarihi yerleri keşfetmeye yönlendiriyor. Artırılmış gerçeklik teknolojisi, müşterilerin Gucci Dekor koleksiyonundan hangi parçaların kendi alanlarında nasıl görüneceğini görmelerini sağlayan yeni ürünler sunmak için güncellendi.

/

Tags

gucci

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler