LIFESTYLE

Huawei Deneyim Mağazası açıldı

DxOMark tarafından en iyi kameraya sahip mobil cihazlar olduğu söylenen P30 ailesi ve Mate20 ailesini yaratan Çinli teknoloji devi Huawei, ülkemizdeki ikinci deneyim mağazasını İstinyePark’ta açtı.
Reading time 3 minutes

İzmir Mavişehir’de birçok teknoloji aşığının deneyimlediği Huawei Deneyim Merkezi’nin ikincisi İstinyePark’ta geçtiğimiz Cumartesi ziyaretçilerine kapılarını açtı. Mağaza içerisinde bulunan deneyim alanları, kullanıcıların Huawei akıllı telefonların performanslarını kendi telefonları ile karşılaştırmalarına da olanak sağlıyor. Düşük ışık, geniş açı ve portre fotoğrafların çekilmesi için özel olarak tasarlanan alanlar, teknoloji meraklılarını mağaza içerisinde bir fotoğrafçılık yolculuğuna çıkartıyor.

İstinyePark’ta açılan Huawei Deneyim Mağazası’nın açılışında Huawei Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu Ülke Müdürü Seth Wang, “Huawei Tüketici Elektroniği olarak Türk tüketicilerin ürünlerimizi deneyimlemesini son derece önemsiyoruz. 2019 yılında kendi mağazalarımızla tüketicilere ulaşmaya başladık. Şubat ayında İzmir MaviBahçe’de açtığımız ilk Deneyim Mağazamızın ardından ikinci mağazamızı İstanbul’da İstinyePark’ta hizmete açacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. İstinyePark Deneyim Mağazamızda tüketiciler başta Türkiye’de bugün satışa sunmaya başladığımız P30 Serisi olmak üzere tüm akıllı telefonlarımızı ve diğer ürünlerimizi konforlu bir ortamda daha yakından inceleme ve deneyimleme fırsatı bulacaklar. Son dönemde pazar payımızın yüzde 29,7’ye çıkması, Türkiye’nin Huawei’ye olan yoğun ilgisini göstermesi açısından bizim için önemli. İstanbullu tüketicilerin de İstinyePark mağazamıza büyük ilgi göstermesini bekliyoruz.” cümlesiyle mutluluğunu dile getirdi. Türkiye pazarında hızla büyüyen, yakın zamanda da büyüme hızını arttıracak akıllıca stratejilere sahip olmaları oldukça heyecan verici. Ayrıca Deneyim Mağazası’ndan Hawei’nin son telefon modelleri olan P30 ve P30 Pro alan tüketicilere stoklarla sınırlı olmak üzere 21 Nisan 2019 tarihine kadar Watch GT akıllı saat hediye ediliyor. Ayrıca satın alma sırasında Huawei HiCare üzerinden kayıt yaptıran kullanıcılar, 3 ay süreli ekran garantisi elde ediyor. 6-7 Nisan tarihlerinde geçerli olacak yüzde 20 indirim ise, P30 serisi haricindeki tüm Huawei ürünlerini kapsıyor.

/

Tags

i̇stinyepark
huawei
deneyim-mağazası

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler