LIFESTYLE

iPhone 12 yakında Türkiye’de

Geçtiğimiz aylarda tanıtılıp Amerika Birleşik Devletleri gibi bazı ülkelerde ön siparişe açılan ve saatler içerisinde tükenen iPhone 12 ve iPhone 12 Pro ailesi çok yakında Türkiye’de.
Reading time 2 minutes

Bir akıllı telefondaki en iyi çipe sahip ve ilk 5G özellikli iPhone olma gibi özellikleri ile öne çıkan Apple’ın son amiral gemileri iPhone 12 ve iPhone 12 Pro aileleri, tanıtıldığı günden sonra tüm haber kanallarında konu oldu. Gelişmiş kamera özellikleri, ekran çözünürlüğü, hız rekorları kıran 5G bağlantısı gibi özellikleri anlattığımız haberi görmek için buraya tıklayınız. 

Gelelim asıl konumuza. Yeni tasarım diliyle ve yepyeni özellikleriyle iPhone 12 ve iPhone 12 Pro 27 Kasım’da ön siparişe açılıp 4 Aralık’ta sizlerle olmaya hazırlanıyor. Serinin en ilgi çeken yanından bahsedecek olursak kusursuza yakın görüntü kalitesi ve çözünürlüğü sunan ekranı diyebiliriz. Siyah, beyaz, yeşil, mavi ve (PRODUCT) RED renklerine sahip iPhone 12 Ceramic Shield ön yüzey, cam arka yüzey ve alüminyum çerçevelerle, grafik, gümüş, altın ve pasifik mavisi renklerine sahip iPhone 12 Pro Ceramic Shield ön yüzey, cam arka yüzey ve paslanmaz çelik çerçevelerle geliyor. Şu an için serinin en küçük cihazı iPhone 12 Mini ve büyük kardeş iPhone 12 Pro Max için bir tarih verilmedi.

/

Yeni cihazlarla çekilmiş fotoğraflara galeriden ulaşabilirsiniz.

/

Bu rüya cihazlara ulaşmak için ise apple.com.tr/tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Tags

apple
iphone-12
iphone-12-mini
iphone-12-pro
iphone-12-pro-max

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler