LIFESTYLE

Kablosuz kulaklıklardan öne çıkanlar

Artık kablolardan kurtulduk. Kablosuz dünyasına ise adım atıyoruz.
Reading time 3 minutes

Tamamen kablosuz kulaklık tanımının artmasıyla teknoloji markalarının bir biri ardına çıkardığı modeller ülkemiz koşullarında biraz yüksek fiyatlara satılıyor algısı artık değişti. Aktif gürültü engelleme özelliğinin olmazsa olmazı olan tamamen kablosuz kulaklıkların en büyük özellikleri ise kolay ve zahmetsizce bağlanabilmeleri. Biz de sizler için fiyatlarıyla şaşırtan 5 tamamen kablosuz kulaklığı bir araya getirdik. 

 

Honor Magic Earbuds

Honor markasının hitap ettiği genç jenerasyon arasında sevilme sebebi markanın canlı renkleri olarak bilinse de, dokunduğunuzda premium materyal ile üst düzey his yaşatması farklı bir lüks algısını da beraberinde getiriyor. Geçtiğimiz aylarda lanse edilen Honor Magic Earbuds, 3 saate varan kullanım süresi ve hibrid gürültü engelleme özelliğiyle dış gürültüleri nötralize ediyor.

/

Huawei FreeBuds 3

Hem donanımsal olarak hem de tasarımıyla tüketici ve ev elektroniği fuarı IFA’dan bol ödül alan Huawei FreeBuds 3, siyah, beyaz ve kırmızı renkleriyle oldukça şık bir görünüm sunuyor. Ergonomik kulaklık tasarımlarıyla klasikten vazgeçemeyenlere seçenek gibi görünürken, yerleşik aktif gürültü engelleme özelliği ile de gayet fonksiyonel.

/

Redmi Earbuds S

Xiaomi’nin alt markası olan Redmi’nin diğerlerinden tasarımsal olarak oldukça farklı bir kulaklığı geçtiğimiz aylarda lanse edildi. Bedavadan biraz daha pahalı söylemleriyle sosyal medyada çok konuşulan kulaklık oldukça da hafif. IPX4 sertifikasıyla ter ve sıçramaya karşı dayanıklılığı garantilenen cihaz, tam şarj ile 12 saate kadar kullanım ömrüyle geliyor.

Oppo Enco W31i

Ülkemizde de satışa henüz sunulacak olan Oppo Enco W31i, üzerinde bulunan ek mikrofonlar sayesinde dışarıdaki gürültüyü sıfırlayarak pürüzsüz konuşma olanağı iddiasıyla aktif gürültü engelleme sahip kulaklıklar arasında iddialı bir konumda yer alıyor.

/

Realme Buds Air

Kapsül kasa ve bombeli kulaklık tasarımının klasikleşmiş olduğu trendi takip eden Realme Buds Air, profesyonel ses kalitesi sunduğu Dynamic Boost Driver sürücüsü sayesinde müzik keyfinde de iddialı. Yerleşik sensörleri ile kulağınıza yerleştiğini de anlayan bu hafif kulaklık kablosuz şarjı da bünyesinde barındırıyor.

Tags

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler