LIFESTYLE

Louis Vuitton’un akıllı saatine yeni dokunuş

Fransız moda evi Louis Vuitton’un Tambour saat ailesinin akıllı üyesi güncellendi.
Reading time 1 minutes

Louis Vuitton yüksek modayı en başarılı temsil edenlerden. Markanın her sezon hayatımıza soktuğu arzu nesnelerine bir yenisi daha eklendi. Markanın ikonik saati Tombour serisi günümüz koşullarına ayak uydurarak akıllanmıştı.

Lüks akıllı saat kategorisine bir süredir aşinayız. Bir çok marka yüksek modanın incelikli çizgisi ve karşı konulmaz cazibesini akıllı saat dünyasıyla buluşturuyor. Bunun en yeni örneği de geçtiğimiz sezonlarda Louis Vuitton’un satışa çıkardığı Tambour Horizon’da gördük. Şimdi ise Louis Vuitton lüks akıllı saatini 2019’a ihtişamlı bir şekilde girmek adına güncelledi.

Qualcomm Snapdragon Wear 3100 işlemcisinden güç alan yeni versiyon Tombour Horizon, Wear OS işletim sistemini bünyesinde barındırıyor. Akıllı saat güç tasarrufu modundayken 5 güne varan pil ömrü vadediyor. 42 milimetre boyutunda gövdeye sahip olan saatin kalınlığı ise 12,5 milimetre olarak belirtilmiş. Cihazda 1,2 inç boyutunda 390 x 390 piksel çözünürlüğünde AMOLED dokunmatik ekrana yer veriliyor. Kadınlar için 3 erkekler için 30 adet kayış seçeneği sunan Louis Vuitton Tombour Horizon beyaz seramik gövdesiyle oldukça cezbedici görünmüyor mu?

/

Tags

louis-vuitton

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler