LIFESTYLE

Magnum’dan üç unutulmaz tat

Magnum, ülkemizin 3 nadide lokasyonundan ilhamla sadece Türkiye’ye özel üç özel seçeneği piyasaya sundu.
Reading time 1 minutes

Dondurma ve çikolatanın hazzını doruklarında yaşatan Magnum, ülkemizde azımsanmayacak derecede sevene sahip. Hal böyle olunca markanın ülkemizdeki dinamiği durulmuyor. Magnum, İstanbul, Alaçatı ve Bodrum’dan ilhamla yarattığı üç farklı dondurma seçeneğini piyasaya sürerek beğenimizi kazandı. Magnum Limited Edition adındaki bu koleksiyon Magnum İstanbul Limited Edition, Magnum Bodrum Limited Edition ve Magnum Alaçatı Limited Edition olarak karşımızda. 

Magnum İstanbul Limited Edition, vanilyalı dondurma ve altın renkli karamel sosun bir araya gelmesiyle hayat buluyor. Özel paketinin tasarımını ise ünlü moda tasarımcısı Zeynep Tosun gerçekleştirdi.

Magnum Bodrum Limited Edition ise kadifemsi vanilya dondurmasının Bodrum satsuma sosu ve kavrulmuş badem süslemesiyle sunuluyor. Paket tasarımını ise illüstratör Aykut Aydoğdu’nun hayal gücüyle bezenmiş.

Son olarak ise Magnum Alaçatı Limited Edition, enfes damla sakızı ve Magnum dondurmasının mükemmel ahengiyle yaratılmış. Antep fıstığı ve beyaz çikolata kaplamasıyla sizleri büyülemeye hazırlanıyor. Özel paket tasarımı ise dövme sanatçısı Havva Karabudak imzası taşıyor.

Magnum Limited Edition ürün ambalajları üzerinde yer alacak QR kodlar sayesinde ürünler ve şehirlere özel tasarımları yapan sanatçılara ait detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla bilgi için burayatıklayabilirsiniz.

/

Tags

zeynep-tosun
limited-edition
magnum
bodrum
i̇stanbul

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler