LIFESTYLE

Mandarin Oriental’in yeni yüzü Rami Malek

91. Oscar Ödülleri’ne damgasını vuran başarılı oyuncu Rami Malek, Bodrum Yarımadası’nın kuzeyinde yer alan Cennet Koyu’ndaki Mandarin Oriental Hotel’in yeni yüzü oldu.
Reading time 2 minutes

Ege Denizi’ni panoramik olarak gören, denize sıfır konumuyla misafirlerini büyüleyen Mandarin Oriental, “He’s a Fan / She’s a Fan” isimli 20 yıllık global kampanyası için Altın Küre ve BAFTA’dan sonra 91. Oscar Ödül Töreni’nde ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ödülünün sahibi olan Amerikalı aktör Rami Malek ile anlaşma yaptı. “He’s a Fan / She’s a Fan” kampanyası, Mandarin Oriental’in ikonik sembolü olan yelpazeyi İngilizce dilindeki ‘fan’ kelimesini hem yelpaze hem de hayran anlamıyla kullanarak grubun bağlı olduğu diğer otellerinde düzenli olarak konaklayan uluslararası bilinirliğe sahip ünlü isimlerle zarif bir şekilde bir araya getiriyor. Mandarin Oriental, her ünlünün desteğine karşılık onlar adına tercih ettikleri sosyal sorumluluk çalışmalarına bağışta bulunuyor.

Oyunculuk konusundaki başarısının yanı sıra stil tercihleriyle de göz dolduran Rami Malek, birçok platformda “En İyi Giyinen Erkek” listesine adını yazdırıyor. Kariyerine birbirinden değerli başarılar ekleyen ve gerçek bir ilham deposu olan Malek, kusursuz konaklama deneyiminin nasıl olması gerektiğini şu unsurları sıralayarak açıklıyor; “Detaylara gösterilen özen, nezaket ve mükemmel himet.” Mandarin Oriental oteleri arasında hem sakinliği hem de huzurlu atmosferiyle ön plana çıkan Mandarin Oriental, Bodrum’u gösteren Oscarlı yıldız, konserlerinden sonra Queen üyeleriyle zaman geçirme şansını yakaladığı Mandarin Oriental, Barcelona’nın da kalbinde ayrı bir yeri olduğunu belirtiyor. Mandarin Oriental, Bodrum’da portre fotoğraflarıyla tanınan ünlü fotoğrafçı Mary McCartney’nin objektiflerine poz veren Rami Malek, Mandarin Otel’in en yeni fanı olarak karşımıza çıkıyor. İşte o fotoğraflar...

/
Rami Malek: I'm a fan

Tags

mandarin-oriental
rami-malek

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler