LIFESTYLE

Nigar Bostan'dan burç yorumları (7-13 Haziran)

1-7 Haziran haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
Reading time 10 minutes

Koç: 10 Haziran’da meydana gelecek İkizler’deki Güneş tutulmasının etkisiyle, iş projelerinizle ilgili çok yönlü görüşmeler yapabilir, farklı bilgilere açık olabilirsiniz. 23 Haziran’a kadar bu bilgi akışının kalıcılığına ve doğruluğuna dair zihninizde ikilemler oluşabilir. Bu nedenle bu haftaki yoğun gelişmeleri bir izleyici edasıyla takip etmeli kararlarınızı daha sonra vermelisiniz. Cuma günü yönetici gezegeniniz Mars’ın Aslan burcuna geçişiyle, aşk trafiğinizde de yoğun bir tempo öne çıkar. Ayrıca spekülatif yatırımlar, çocuğunuzun hobileriyle ilgili kararlar ve eğlenme ihtiyacınızın fitili ateşlenecektir. Topluluklar içinde takdir görmek ve sevdiklerinizle beraber vakit geçirmek size iyi gelir. Hafta sonunda Yengeç burcunda seyahat eden Ay’ın etkisiyle, annenizle vakit geçirmek, ihtiyaçlarına

Boğa:  Haftaya güven ve konfor alanınızdan çıkmak zorunda olduğunuz konularla uğraşarak adım atıyorsunuz. Benim dediklerinizle vedalaşıp yenilerin hayatınıza girmesine izin verin. Aksi takdirde eski ile yeninin yarattığı ikilemle kendinizi gergin ve huzursuz hissedersiniz. Hafta ortasına maddi konuların takibi sizin için önemli olur. Öz değerinize sahip çıkacağınız ve yeteneklerinizle iş hayatınıza farklı bir soluk taşıyacağınız dönemdesiniz. Perşembe günü İkizler burcundaki Güneş tutulmasıyla, ilişkilerinizde yepyeni bir sayfa açmaya hazırlanacaksınız. İletişim trafiğindeki akıcı ve gerçekçi bilgileri zihninize depolamaya özen gösterin. Ay sonundan itibaren bu bilgiler çok işinize yarar. Cuma günü Aslan burcuna geçen Mars’ın etkisiyle taşınma, yer değiştirme gibi ev ortamınızda bir canlanma meydana gelir.

İkizler: Yaklaşık bir yıldır hayatınızda olup biten ne varsa artık bir sonuca ulaşmasını arzu edersiniz. Perşembe günü burcunuzda meydana gelecek olan Güneş tutulmasının etkisiyle biten ilişkiler, sonlanan projeler size yeniliklerin kapısını açar. Hayatınıza farklı bir şekilde devam etmek isteyebilirsiniz. Özellikle erkeklerle olan diyaloglarınızda birden çok fikrin arasında kendiniz için doğru olanı seçmek istersiniz. Bu dönemde uzun seyahat planları yapmak önceliğiniz olabilir. Cuma günü Aslan burcuna geçen Mars’ın etkisiyle, bireysel değerinizi öne çıkarıp, toplum içinde görünür olmak hoşunuza gider. Kardeş ve yakın akrabalarla tartışmaya girmekten kaçınmalısınız. Kara yolculuklarında risk almanız doğru olmaz. Temkini elden bırakmayın.

Yengeç: Hafta başında dostlarınızla birlikte olup, tatlı sohbetlere dalmak isteseniz de hayatın yoğun temposu kolay kolay peşinizi bırakmaz. Perşembe günü İkizler burcunda meydana gelecek olan Güneş tutulmasının etkisiyle, bilinçaltınızda hareketlenen duygu ve düşüncelerin negatif etkisinden kurtulup, kendinizi, dingin ve huzurlu bir ortama ışınlamak istersiniz. Arkanızdan çıkarılan söylentilere hiç kulak asmayın. Gündelik hayatınızda yeni başlangıçlara açık bir dönemdesiniz. Tutulmanın etkisiyle ani çıkan seyahat planları gündeme gelebilir. Ayrıca Cuma günü Aslan burcuna geçen Mars’ın etkisiyle umduğunuzdan fazla harcamalar yapabilir, lüks için kesenin ağzını açmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızdaki başarılar çevrenizdekilerin dikkatinden kaçmaz. Takdir edilmek, yaptığınız işlerle anılmak hoşunuza gidecektir. Kalbinizdeki aşk ateşini bu dönemde sevdiklerinize cömertçe akıtmak istersiniz.

Aslan: Yönetici gezegeniniz Güneş Perşembe günü İkizler burcunda tutulmaya ev sahipliği yaparak, sosyal ilişkilerde hayatınıza yeni bir sayfa açmanıza zemin hazırlayacak. Bu dönemde eskiden beri zihninizi kurcalayan, sözleriyle sizi eleştiren kişilerle yollarınızı ayırmak istersiniz. Yeni yatırımlarla ilgili hareketlenme olsa da 23 Haziran’dan önce harekete geçmemelisiniz. Çünkü o döneme kadar karşınıza çıkan konuların aksayan yönlerini tespit etme imkanı bulabilirsiniz. Cuma günü yaşam dinamomuz Mars’ın burcunuza yerleşmesiyle, yaklaşık 3 hafta boyunca ikili ilişkilerde atak, canlı ve cesur bir atılım içinde olabilirsiniz. Bu dönemde beden sağlığınıza da dikkat etmeli, aşırı yorgunluktan kaçınmalısınız. Hafta sonunda Ay’ın Yengeç burcuna geçişiyle aile fertleriyle birlikte vakit geçirmek size iyi gelir.

Başak: Güneş tutulmasının meydana geleceği bu hafta aynı gün içinde pek çok işle uğraşmak zorunda kalabilir, günün sonunda kime ne dediğiniz hatırlamakta zorlanabilirsiniz. Özellikle kariyer yaşamınızda yeni bir hayata merhaba diyeceğiniz bu dönemde, geçmişten gelen iletişimsel sorunları kökünden halletmek isteseniz de bunu ancak ay sonunda başarabileceğinizi unutmamalısınız. Yönetici gezegeniniz Merkür’ün geri hareketi, aldığınız kararların doğruluk payını size tekrar tekrar sorgulatabilir. Cuma günü Aslan burcuna geçen Mars’ın etkisiyle, içinizden taşan enerjiyi dışarı akıtmak isteseniz de sanki ayağınıza balı bir kayayı taşıdığınızı düşünüp, zaman zaman öfkelenebilirsiniz. Egonun sesine yenik düşmek yerine, iç sesinizin söylediklerine kulak vermeyi deneyin.

Terazi: Perşembe günü meydana gelen Güneş tutulması, sizi yurt dışı ilişkileri, eğitimler, yabancılar, hukuk alanlarından etkileyecek. Sanki uzaklarda kurmak istediğiniz yeni bir yaşam düzenine yelken açmak için düğmeye basacaksınız. Ama bu dönemde Merkür de geri harekette olduğundan eyleme geçmek pek uygun olmaz. En doğrusu sizin için ay sonunu beklemek olacaktır. Uzaklardaki sevdiklerinizden haber almak, fikirleri paylaşmak için yanıp tutuşursunuz. İlişkilerin kahramanı olarak bu dönemde hayatınızda uzun süre kalacak kişilerle birlikte olmanızı öneririz. Cuma günü Aslan burcuna geçecek Mars’ın etkisiyle, dostlukla başlayan bir ilişki aniden aşka dönüşebilir.

Akrep: Perşembe günü İkizler burcunda meydana gelecek olan Güneş tutulması finans konularıyla ilgili hayatınızda yeni bir dönem başlatacak. Miras, borç, krediler, alacak verecek dengesi üzerinde eyleme geçmek istersiniz. Unutmayın ki aynı alanda Merkür geri hareketini sürdürdüğünden bazı krizlerle baş etmek zorunda kalabilirsiniz. Diğer yandan geçmiş dönemlerden beri süre giden maddi konuların eksiklerini tamamlamak sizin için önem taşır. Yönetici gezegeniniz Mars’ın Aslan burcuna geçmesiyle, iş hayatınızda takdir görmek ve liderlik üstlenmek istersiniz. Yönetim kadrosuyla uyumlu iletişiminizi koruyun.

Yay: İkizler burcunda Perşembe günü meydana gelecek olan Güneş tutulmasıyla, sizi yoran ve üzen ikili ilişkilerden sıyrılıp, bavulunuzu alıp uzak diyarlara uzanmak istersiniz. Yaklaşık bir yıldır hayatınızda olan biteni mercek altına almanız gereken bir zamandasınız. Sizin için doğru kişilerle iş kurmak ya da duygusal yaşamı paylaşmak bu dönemde önem kazanır. Yabancılar, seyahatler, uzaklar, tanıtımlar ve eğitimler pek çok yeni temayla kapınızı çalar. Cuma günü Mars’ın da Aslan burcuna geçişiyle bu konular daha hızlı ilerleme gösterir. Ama yeni kararlar alırken Merkür’ün 23 Haziran’a kadar geri gittiğini unutmayın.

Oğlak: Perşembe günü İkizler burcunda meydana gelecek olan Güneş tutulmasının etkisiyle mevcut düzenden çıkma, taşınma farklı bir işle uğraşmaya başlama gündeme gelebilir. Evcil hayvanınızın sağlığı ile ilgili endişelenebilirsiniz. Gündelik yaşam aşırı hareketli olduğu için kendi başınıza zaman geçirmeye hasret kaldığınızı düşünebilirsiniz. Bu dönemde spor yapmak, yürüyüşe gitmek ruh ve bedeninizin zinde kalmasına yardımcı olur. Cuma günü Aslan burcuna geçen Mars’ın etkisiyle ortaklıklardan gelen kazançlar artsa da harcamalarınız çok olacaktır.

Kova: 10 Haziran’da meydana gelecek olan Güneş tutulması ile adeta hayatın yeni bir eşiğine adım atıyorsunuz. Yeni bir ilişki, yeni bir iş, yeni arkadaş grupları hayat ritminize dahil olabilir. Eskiyle yeninin buluştuğu bu süreçte hiç yapmam bana uygun değil dediğiniz konularla ilgilenmeye başlayabilirsiniz. Sert ve katı görüşlerinizle vedalaşıp, hayatınızda olup bitenleri, serüvenci bir ruhla takip etmek size sevinç aşılar. Çocuk konusu bu dönemde birinci gündeminiz olabilir. Aşk hayatınızdaki ikilemleri çözmek için ay sonunu beklemekte fayda var. Dans, yüzmek, fitnes programlarından yararlanmak bu zamanda size yol arkadaşlığı yapar. Cuma günü Aslan burcuna geçen Mars’ın etkisiyle, ikili ilişkilerde tartışmaya açık bir ortama girebilirsiniz. Partnerinizin takdir görme isteğini göz ardı etmeyin.

Balık: Kafanızın bir hayli karışık olduğu bir haftaya adım atıyorsunuz. Perşembe günü meydana gelecek olan Güneş tutulmasının etkisiyle bir yandan ev düzeninizi yola koymaya çalışıp, diğer yandan iş hayatınızdaki koşuşturmaya ayak uydurmak için gayret gösterirsiniz. Ne kadar iyi niyetli olsanız da değişen durumlar ve aksayan konular yüzünden, süreç içindeki kargaşa ay sonuna kadar sizi yormaya devam eder. Bu nedenle, şartları zorlamadan hayatın akış ritmine uyum göstermeniz en doğrusu olacaktır.  Cuma günü Aslan burcuna geçen Mars’ın etkisiyle gündelik hayatınızdaki eylemler, konuşmalar ve fikir tartışmaları zaman zaman çatışmaya dönüşebilir. Bu nedenle sakinliğinizi korumalı, karşınızda egosal çıkış yapanlara kibarca dur demeyi bilmelisiniz. Kalp ve damar sağlığınızı gözetmeyi unutmamalısınız. Kalp çakrasını çalıştıran, sevgiye odaklı olumlamalar ve beden hareketleri stresi üzerinizden atmaya yardımcı olur.  

Tags

astroloji
nigar-bostan
koç-burcu
boğa-burcu
yengeç-burcu
aslan-burcu
başak-burcu
terazi-burcu
akrep-burcu
yay-burcu
oğlak-burcu
kova-burcu
balık-burcu

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler