LIFESTYLE

Olivier Rousteing’in müzik kulağı

Balmain ve Apple Music sezona damga vuracak evlilikleriyle karşınızda...
Reading time 1 minutes

Moda ile müzik birleşirse sorusu defalarca cevap buldu ancak Apple Music’in moda üzerindeki koşulsuz desteği devam ediyor. Apple Music’te özel kanallar, radyo yayınları ve servislere sahip olan yüksek moda sahnesinin önemli temsilcilerine şimdi de Balmain ekleniyor. 

Balmain ve Apple Music, Balmain Kreatif Direktörü Olivier Rousteing ile Apple Music editörleri tarafından oluşturulan harika bir servis olan Signature için güçlerini birleştirdi. Daha önce gerçekleşen işbirliklerine istinaden Signature servisi hem moda devi hem de çevrimiçi yayın servisi için bir ilk olma özelliği taşıyor.

İki devin ilişkisi geçtiğimiz günlerde gerçekleşen 2021 İlkbahar-Yaz Paris Moda Haftası defilesinden sonra başladı. Signature yıl boyu güncellenecek. Signature’da yer alan başarılı tasarımcının tasarım sürecinde dinlediği şarkılarıyla, ilham aldığı notalarıyla, sahne kostümlerini hazırladığı birçok sanatçının gözde parçalarıyla harika bir içerik sunuyor. Balmain’a bir adım daha yaklaşmak, moda evini daha yakından tanımak için aşağıdan dinleyebilirsiniz.

Tags

balmain
olivier-rousteing
apple-music
signature

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler