LIFESTYLE

Sağlığa yatırım zamanı!

Kısıtlama dönemlerinde sağlığınızı güçlendirmeye ve kendinizi yenilemeye ne dersiniz?
Reading time 1 minutes

Hafta sonu kısıtlama dönemlerini genelde herkes evinin sağlıklı ve korunaklı ortamında geçirmeyi tercih ediyor. Fakat bu zamanları, aileniz ve kendiniz için fırsata dönüştürebilirsiniz. Akdeniz ve Ege’nin ılıman hava koşullarında ve en gözde sağlıklı yaşam merkezlerinde virüs tehdidinden uzak kısa bir tatile ne dersiniz? 

Bu mevsimde zayıflayan bağışıklık sistemi, bedenimizi virüslere ve hastalıklara karşı daha savunmasız hala getiriyor. Pandemi nedeniyle evlere kapandığımız bu dönemde, bağışıklığınızı güçlü tutmanız her zamankinden daha çok önem taşıyor. Uzaktan çalışarak ofis hayatını sürdürenler için güvenli bir ortam sunan The LifeCo Wellbeing merkezleri, sizi kış aylarının soğuk ve kasvetli ortamından kurtarmaya geliyor.

Bağışıklık protokolü, ozon terapisi ve glutatyon gibi damar yolu uygulamaları ile misafirlerinin bağışıklığını güçlendirmeyi hedefleyen merkez, Bodrum ve Antalya’da hizmet veriyor. Giriş öncesi Covid testinin zorunlu olması, müşterilerine güvenli bir deneyim sunmalarına yardımcı oluyor. Bu döneme özel çok avantajlı fırsatlar sizi bekliyor.  

Tags

sağlık

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler