LIFESTYLE

Digiturk’te neler izlesem?

Tüm Dünya COVİD-19 pandemisi altındayken Digiturk şifreleri kaldırdı. Peki Digiturk’te neler izleyebilirsiniz?
Reading time 2 minutes

Friends

Friends’in bütün sezonları beinConnect’te mevcut. Friends dizisinin kültlüğü ve her zaman izlenilebilir olduğunu unutmayın. New York’ta yaşayan ve sürekli birbirleri ile sevgili olan bu arkadaş grubun komik maceraları sadık hayranlarını ve daha fazlasını bekliyor.

Westworld

Gelecekte yapay zeka çalışmaları o kadar ilerlemiştir ki insanlar bile kimin robot kimin insan olduğunu fark edemez hala gelmiştir. Westworld adlı insanlar için yapılan eğlence parkı ise bu uğurda en iyi hizmeti vermektedir. Ancak insan olup olmadıklarını sorgulama zamanı yapay zekalara geldiğinde ise işler biraz karışacak. Gelecekte yapay zekaların haklarını konuşacağımızı biliyoruz, Westworld bunun için güzel bir önizleme!

My Brilliant Friend

Elena Ferrante’nin aynı adlı romanından uyarlanan My Brillant Friend sezon ve bölüm sayısı olarak şu an biraz az. Her bölümü büyük bir titizlikle hazırlanan dizi iki küçük kızın 60 yıllık arkadaşlıklarını anlatıyor. Şahane İtalyan dönem dokusu da cabası.

Chernobyl

1986 yılındaki Chernobyl nükleer felaketini anlatan HBO’nun belgesel serisi Chernobyl yayınlandığı sefer izlediyseniz de her zaman açıp tekrar tekrar izleyebileceğiniz bir dizi. Chernobyl kazasında gerçekleri sevdiğimiz ünlü oyuncular eşliğinde izlemek dizinin öğretici kısmını güçlendirse de bazı ihmallerin ve kafa yapılarının günümüzde de hala aynı olduğunu görmek korkutucu.

Evil

Hem psikolojiye hem spiritüel konulara hakimseniz bir de üstüne suç dramalarını seviyorsanız Evil tam da size göre. Bir adil psikolog ve din adamının suçlara yaklaşım biçimi sizi tatmin edecek.

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler