LIFESTYLE

Yeni nesil arkadaşınız Instax'tan

Fujifilm'in yeni Instax Mini Link'i, cep telefonunuzda yer alan her fotoğrafı kolayca ve hızlı bir şekilde print etmenizi sağlıyor.
Reading time 1 minutes

Akıllı telefonlarımız sayesinde fotoğraf çekmek artık günlük akışın bir parçası halini almış durumda. Tek tuşla kolay bir şekilde canımız ne isterse çekebiliyorken, gelişen teknoloji ve kameralar sayesinde fotoğrafların kalitesi de günden güne artıyor. Ancak bazı durumlarda Fujifilm'in Instax'larıyla çekilenler, nostaljik duruşları sebebiyle daha cazip gelebiliyor. Bunun için ayrı bir fotoğraf makinası almak gerekiyordu belli bir süre öncesine kadar. Şimdilerde ise durum tamamiyle farklı. Özellikle yeni Instax Mini Link ile her şey çok daha kolay.

Cep telefonlarına Bluetooth aracılığıyla bağlanabilen ve ücretsiz olarak indirilebilen Instax Mini Link uygulamasıyla birlikte, telefonlarınızdaki dilediğiniz fotoğrafın çıktısını almanız mümkün. Küçük ve hafif olmasıyla kolay taşınabilir olma durumu hızıyla da destekliyor. Sadece 12 saniyede istediğiniz fotoğrafı çıkartabilirken, tek seferlik şarjla 100 fotoğraf basabilme imkanı sunuyor. İndireceğiniz Instax Mini Link uygulaması ise kolaj yaparak farklı fotoğrafları birleştirmenizi de sağlıyor.

Tags

fujifilm
instax
instax-mini-link

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler