MODA HAFTASI

Balenciaga 2017-18 Sonbahar-Kış

Hacimli siluetler kullanma konusunda bir uzman olan Cristobal Balenciaga, Demna Gvesalia’nın yeni ilham kaynağı. Tasarımcının vizyoner duruşu 2017-18 Sonbahar-Kış koleksiyonunda hayat buluyor. Feminen bir görünüm yaratan Gvesalia gelecek kış XXL çantalarla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.
Reading time 2 minutes
/

şekillendirme hacimleri ve Demna Gvasalia tesislerinde vizyoner ustalık Balenciaga toplama sonbahar-kış 2017 ile Paris'te moda haftasında daha dramatik zirveye ulaşmıştır. Cristobal Balenciaga fotografik arşiv çalışması onu tam nefes nefese oldukça bırakmak mümkün harika ve şaşırtıcı heykeller haline dokuların, işlenmesini anlamak için izin verdi. Liderler sonuç hiç de şaşırtıcı değil, çünkü dehşet aşan, ancak mükemmel akışkanlık ve estetik creado haberleri bir araya birleştirme, silahsızlandırmak doğallığı ile transforme edilir. Gvasalia gösterileri düzenlediler Balenciaga .

omuz tutturulmuş mont ve ceketler, pelerinler saran Wales ve houndstooth Prensi olmak, ama aynı zamanda Astrakhan, deri ve yünlü kumaş içinde, tamamen değişen olsa uyum, kürk etkileyen ve hatta Montgomery olmadan. Hatta etek, hayatta ciltlik oyunlar oluşturmak doku aşırılıkları sayesinde yeni. araba paspasları arkasına uygulanan veya konik kalem etek ve şık akşam debriyaj olarak kullanılan aynalar oluşturmak için sarılmış olan, füzyon patlayıcı fikri tanıtmak bu maç bluzlar ve gömlekler. Ama Gvasalia memnun ve daha cesur bir birleşme önermektedir değil: tiyatro perdeler ile uzun mont amaç model bu aynı astar, alınan etek biri vardır.

Kalın zıt çorap ve Bıçak önerileri ile birlikte eşarp fanteziler Mini elbiseler, tarihi Maison Haute Couture yeniden yorumlanmasını harika abiye tanıtmak, aynı kumaş Dekolte: siyah ve kadife flounced beyaz efsanevi düşünce balon elbise sunulmuştur giysi aigrette ve bileşikleri ile birlikte büyük volanlı elbiseler ya da abartılı yay ile dekore edilmiş ve BB logosu ile tam maxi, Karıştırdı. Mükemmel ve yenilikçi sonra, şimdi ikonik Çanta Bazar ile malzeme ve kumaş maç.

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler