MODA HAFTASI

Chanel Cruise 2020 ile tren yolculuğu

Virginie Viard, Chanel için ilk hazırladığı koleksiyon ile bizleri Fransa'da tren yolculuğuna çıkarıyor.
Reading time 1 minutes

Tema

Karl Lagerfeld'in vefatından üç ay sonra Virginia Viard Chanel için ilk koleksiyonunu Grand Palais'de tanıttı. Cruise 2020 koleksiyonu Viard için moda evinin dünyasına bir giriş niteliğinde olurken tasarımcının ilham kaynağı ise Gabrielle Coco Chanel'in Deauville-Biarritz arası sık sık gerçekleştirdiği tren yolculuğu oldu. 

Dekor

Her defilede farklı bir atmosfere bürünen Grand Palais Cruise 2020 defilesi için bir tren istasyonu ve içerisinde lokanta barındıran bir trend olarak dekore edildi. Tren yolculuğu sırasında Le Riviera restoranın yer aldığı vagonda kahvaltısını ya da öğle yemeğini yiyen Chanel kadını bu sezon Antibes, Venice, Rome, Riviera, Edinburgh ya da Saint Tropez'ye gitmeye hazırlanıyor.

Koleksiyon

"Cruise" kelimesinin altını çizmek adına Virginie Viard Chanel kadını için hazırladığı koleksiyonda uzun pamuklu ceketler, dökümlü pantolonlar, Art Nouveau desenler, şık trikolar ve bermuda şortlara yer veriyor. Tatile çıkarken konforundan ödün vermeden şık görünmek isteyenler için bermuda şort, bisikletçi taytı ya da etekle kombinlenen tüvit ceketler dikkat çekiyor.

/
Cruise 2019/20 Gösterisi - KANAL

Tags

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler