MODA HAFTASI

Louis Vuitton 2020 Cruise defilesi

Louis Vuitton 2020 Cruise defilesini Amerika Birleşik Devletleri için oldukça önemli bir mekanda, The TWA Flight Center’da gerçekleştirdi.
Reading time 1 minutes

Marka, sıradaki Cruise defilesinin lokasyonu olarak bu mekanı seçtiğini açıkladığında, 2001 yılında kapanan The TWA Flight Center adındaki terminalin önemini düşündük. Marka Gucci, Dior ve Chanel gibi ilham aldığı şehirlere seyahat etmeyi seviyor. Cruise defilelerinde farklı lokasyonlar seçmesinin bir sebebi de bu. 15 Mayıs’ta yenilenerek açılması planlanan terminal ilk ziyaretçilerini de böylelikle karşılamış oldu. İkonik Gotham City havasına bürünmüş olan terminal ise LV 2020 Cruise defilesiyle New York’un kültür harmanına bir saygı duruşu niteliği taşıyor. 

The TWA Flight Center’ın 1962’de mimar Eero Saarinen’in fütürist bakış açısıyla tasarlanması, tasarımları en iyi burada sergileyeceğini açıklayan Fransız moda evinin kreatif direktörü Nicolas Ghesquière’in vizyonuyla eşleşiyor. Podyumda inovatif materyallerin kullanımı ile ikonik çantaların yeni prototiplerine göz atma şansına eriştik.

/

Tags

louis-vuitton
cruise
2020

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler