MODA

2017'nin gözde ayakkabıları

Bu yılın mutlaka takip edilmesi gereken 5 ayakkabısı sizlerle...
Reading time 2 minutes

İflah olmaz bir ayakkabı tutkunuysanız, her çıkan koleksiyon, yapılan her işbirliği sizleri etkisi altına alır. Sınırlarının dışına çıkan ya da renkli tasarımlarıyla içimizi açan bu yılın bilinmesi gerek 5 ayakkabı markasına yakında bakıyoruz;

1. Robert Clergerie x Self Portrait

Göz alıcı ve eşsiz elbiseleriyle kendine hayran bırakan Self Portrait ile işbirliği yapan Robert Clergerie, maskülen havasıyla dikkat çeken terlik ve sandaletleri ve her yere uyum sağlayacak topuklu ayakkabılarıyla gözleri üzerine çeviriyor. 2017 İlkbahar/Yaz koleksiyonuna ait olan ve 5 farklı tasarıma sahip ayakkabıdan oluşan kapsül koleksiyon bu yılın favorilerinden.

2. MR by Man Repeller

Leandre Medine tarafından kurulan Man Repeller, ilk ayakkabı koleksiyonuyla listede. Klasik ayakkabı siluetlerine çağdaş bir hava katan ayakkabılar şık olmasının yanında da eğlenceli havasını elden bırakmıyor. “MR by Man Repeller” koleksiyonu ise Net-a-Porter üzerinden satışta.

3. SJP By Sarah Jessica Parker

Sex and the City'nin Carrie'si Sarah Jessica Parker'ın kendi adını taşıyan ayakkabı markası, farklı ve canlı renk tonlarıyla beraber yüksek kalitede olmasıyla da gıpta ile baktığımız Carrie stilini yansıtmaya destek oluyor.

4. Vetements x Manolo Blahnik

Modanın asi çocuğu Vetements, gönlümüze taht kuran Manolo Blahnik ile bir araya gelirse... Satin topuklu ayakkabı ve botlara imza atan bu ikili turuncu, yeşil, pembe gibi eğlenceli renklere koleksiyonlarında yer veriyor.

5. Malone Souliers

Zarif çizgileriyle eşsizliği yakalayan Malone Souliers, el yapımı ayakkabılarıyla 2017'de alışveriş listenizde olması gereken markalardan. Özellikle model Natalia Vodianova ile gerçekleştirdikleri ve etnik desenlere sahip koleksiyon oldukça ilgi çekici.

Tags

manolo-blahnik
sarah-jessica-parker
self-portrait
man-repeller
malone-souliers
vetements
robert-clergerie

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler