MODA

3 isimden özel 3 seçki

Marks & Spencer, dijital dünyanın üç ünlü ismiyle gerçekleştirdiği proje kapsamında 2019-20 Sonbahar-Kış koleksiyonundan seçkiler hazırladı.
Reading time 1 minutes

Burcu Esmersoy, Meriç Küçük ve Merve Özkaynak ile birlikte ortak bir projeye başlayan Marks & Spencer, kendine özgü tarzlarıyla gardıropları her daim merak uyandıran bu isimlerden Sonbahar-Kış koleksiyonundan seçkiler hazırlamalarını istedi. Gardırobun vazgeçilmez parçalarını yorumlayan bu üç isim, sezon trendlerini kendi tarzlarıyla harmanlayarak ortaya harikalar çıkardı.

Güçlü duruşuyla bizleri kendine hayran bırakan Burcu Esmersoy, maskülen görünümün feminen detaylarla buluştuğu bir seçki hazırladı. Casual giyinmekten hoşlanan Meriç Küçük, şehirli kadınlara Marks & Spencer’ın yeni koleksiyonunda yer alan yün, denim ve hafif kumaşlardan oluşan bir koleksiyon seçti. Naifliği ve kibarlığı giyimine yansıyan Merve Özkaynak ise romantik şehirli kadınlara, floral ve çarpıcı desenlerden oluşan bir koleksiyon seçti.

Bu seçkilere ve tüm 2019-20 Sonbahar-Kış koleksiyonuna ulaşmak için marksandspencer.com’a ve de en yakın mağazaya uğramalısınız.

/

Tags

burcu-esmersoy

benzer içerikler

Tavsiye edilen içerikler